بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

عرفان ناصری؛ بازیگر تئاتر و سینما

عرفان ناصری

عرفان ناصری یکی از دانش آموخته های بازیگری است که آغاز فعالیت او از تئاتر می باشد و بعد از آن توانسته در فیلم های پرطرفداری مانند سد معبر، بی همه چیز، جشن دلتنگی و سریال ملکه گدایان و … نقش آفرینی کند. بازی در فیلم سد معبر به کارگردانی محسن قرایی در سال 1395، سکوی پرتاب عرفان ناصری به سینما بود که در آن به شهرت رسید. در ادامه مطالب با مجله شانس همراه باشید تا با ناگفته های زندگی این هنرمند بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی

عرفان ناصری در تاریخ 4 آذر 1365، در تهران به دنیا آمد. او دانش آموخته رشته بازیگری است که کار خود را با تئاتر در جندین فیلم شروع کرد. او یک برادر بزرگتر به نام علی ناصری دارد. با بازی کردن در تئاتر مختلف توانسته پیشنهادات زیادی در سینما و تلویزیون بدست آورد. او برای اولین بار توانسته است در فیلم شرق شرق تجربه بازیگری بدست آورد. عرفان ناصری با بازی در فیلم سد معبر به شهرت رسید و توانست برنده جایزه بهترین فیلم بخش جریان های نو جشنواره فیلم پوسان 2017 را نیز کسب کرد.

نام و نام خانوادگی عرفان ناصری
تاریخ تولد 4 آذرماه 1365
شغل بازیگری
شروع فعالیت از سال 1390 تاکنون
اینستاگرام erfannaseriii (20.5K)
بیوگرافی عرفان ناصری

زندگی شخصی

او بازیگری است که از زندگی شخصی و خصوصی او تاکنون جایی چیزی منتشر نشده است و همیشه سعی کرده که زندگی شخصی خود را از حرفه بازیگری خود جدا کند در جایی گفته شده که او در سال 1398 با خانم ازدواج کرده اند و در جایی دیگر ذکر شده است که ایشان هنوز مجرد هستند.

مطالب پیشنهادی: پارسا پیروزفر؛ بازیگر معروف ایرانی

فیلم سینمایی

عرفان ناصری توانسته در فیلم های شرق شرق است در سال 1390، طبقه حساس در سال 1392، سد معبر در سال 1395، جشن دلتنگی در سال 1396، بی همه چیز در سال 1398 و سریال ملکه گدایان در سال 1399 نقش آفرینی کند و به موفقیت های بسیار بالایی دست پیدا کرده است.

شبکه اجتماعی اینستاگرام

یکی از پرمخاطب ترین شبکه های اجتماعی در دنیا، اینستاگرام می باشد که طرفداران بسیار زیادی در تمام جهان دارد. این برنامه یک برنامه پرمخاطب در بین ایرانیان نیز است. عرفان ناصری نیز در این شبکه فعالیت بسیاری دارد و طرفداران زیادی کسب کرده است و تعداد دنبال کنندگان او به بالای 20 هزار نفر رسیده است. او در شبکه های اجتماعی دیگر نیز فعالیت گسترده ای دارد.

مطالب پیشنهادی: علی عمرانی؛ پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

پادینا کیانی؛ بازیگر ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

شیدا خلیق؛ بازیگری جوان و باتجربه

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

شیرین اسماعیلی؛ بازیگر فعال سینما و تلویزیون

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی عکاسی

مهتاب ثروتی؛ از عکاسی تا بازیگری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *