بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی نویسندگی

احسان جوانمرد؛ فیلم نامه نویس ایرانی

احسان جوانمرد نویسنده و فیلم نامه نویس اهل ایران است. او تا کنون نویسندگی فیلم ها و سریال های زیادی را بر عهده داشته و توانسته به واسطه آن ها شهرت و طرفداران زیادی برای خود کسب کند. احسان با نگارش فیلم نامه سریال مشهور «بانوی عمارت» در میان مردم و اهل قلم دیده و شناخته شد. در ادامه مطلب بیوگرافی، زندگی شخصی و ناگفته های احسان جوانمرد را می خوانید و با راز موفقیت او بیشتر آشنا می شوید؛ با مجله شانس همراه باشید.

بیوگرافی

احسان در سال 1359 در الشتر متولد شد. او در دانشگاه رشته جامعه شناسی را انتخاب کرد و اکنون دانشجوی دکترای این رشته در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران است. احسان فرزند محمدحسین جوانمرد است. پدر احسان یکی از جانبازان جنگ ایران و عراق بود که در سال 1398 درگذشت. با ما همراه باشید.

نام و نام خانوادگی احسان جوانمرد
تاریخ تولد 1359
محل تولد الشتر، ایران
شغل بازیگر
اینستاگرام ehsan.javan.mard (12.9K)
زندگینامه احسان جوانمرد

شهرت با بانوی عمارت

احسان با نویسندگی سریال بانوی عمارت در میان مردم شناخته شد. بانوی عمارت ملودرام عاشقانه‌ای را در مقطعی از تاریخ دوران قاجار روایت می‌کند که در این بستر به مهم‌ترین حادثه سیاسی آن زمان یعنی ترور ناصرالدین شاه توسط میرزا رضا کرمانی هم پرداخته می‌شود.

مطالب پیشنهادی: امیرمهدی ژوله؛ فیلم نامه نویس ایرانی

گزیده آثار تلویزیونی

  • یکی بود یکی نبود
  • هفت‌ سنگ
  • گمشدگان
  • بانوی عمارت
  • جیران

فعالیت در فضای مجازی

بیشتر مردم این موضوع را می دانند که اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی می باشد که مورد استقبال جهانی واقع شده است و کاربران زیادی را در سراسر دنیا به دست آورده است. احسان جوانمرد از جمله هنرمندانی است که بازیگری را به عنوان شغل اصلی خود انتخاب کرده و با فعالیت گسترده در این فضای مجازی سعی بر بیشتر دیده شدن دارد. صفحه اصلی او هم اکنون چیزی در حدود 12.9 هزار نفر دنبال کننده دارد. به نظر می رسد در آینده ای نزدیک شاهد رشد و پیشرفت روز افزون این فیلم نامه نویس ایرانی در عرصه فضای مجازی باشیم. لازم به ذکر است که احسان اکنون یکی از بهترین فیلم نامه نویسان ایرانی است و نویسندگی سریال های بسیار موفقی را بر عهده داشته است.

مطالب پیشنهادی: جمشید محمودی؛ کارگردان افغانستانی

زندگی شخصی

احسان ترجیح می دهد که زندگی شخصی خود را رسانه ای نکند. به همین علت اطلاعات چندانی از زندگی شخصی و وضعیت ازدواج او در دسترس نیست.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر مهدی قاضی؛ متخصص اورولوژی

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیبایی

دکتر ژیلا محمدی آذر؛ متخصص گوش

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

افسر اسدی؛ بازیگر پیشکسوت ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

آلیس براگا؛ بازیگر برزیلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *