بیوگرافیحوزه‌‌ی مذهب

احسان بی‌آزار تهرانی؛ روحانی بوکسور

حجت الاسلام احسان بی‌ آزار تهرانی سخنران، کارشناس مذهبی و فعال اجتماعی است. او پیش از روی آوردن به روحانیت، به صورت حرفه‌ی ورزش می‌کرده و زمانی که 18 سال سن داشته به علت مخالفت خانواده با حضور در مسابقات بوکس در ترکیه به سراغ حوزه رفته و طلبه شده‌است.

نام: احسان بی‌آزار تهرانی
تاریخ تولد: 1357
ملیت: ایرانی
محل سکونت: تهران، ایران
وضعیت تاهل: متاهل (1376)
فرزندان: یک پسر، دو دختر
اینستاگرام: (143k) ehsan_biazar_tehrani

بیوگرافی احسان بی‌آزار تهرانی

حجت الاسلام احسان بی‌ آزار تهرانی متولد سال 1357 در تهران است. پدرش شغل آزاد داشته و از وضعیت مالی خوبی برخوردار بوده‌است. او در 19 سالگی ازدواج کرده و یک فرزند پسر و دو دختر دارد. حجت الاسلام احسان بی‌ آزار تهرانی پیش از روی آوردن به روحانیت، به صورت حرفه‌ی ورزش می‌کرده و زمانی که 18 سال سن داشته به علت مخالفت خانواده با حضور در مسابقات بوکس در ترکیه و در پی دیدن یک خواب که آن را برای هیچ کس تعریف نکرده، به سراغ روحانیت و حوزه رفته و طلبه شده‌است. او از محضر عالمان بزرگی چون آیت الله بهجت، علامه حسن‌زاده، آیت‌الله امجد، آیت الله مهدوی‌کنی، آیت الله خسروشاهی و … بهره برده و در اولین منبرش در سن 23 سالگی در حضور آیت الله بهجت سخنرانی کرده‌است. حجت الاسلام احسان بی‌ آزار تهرانی به گفته‌ی خودش مدتی در دانشگاه امارات با لباس روحانیت تدریس کرده و از طریق تحصیل، تبلیغ و تدریس کسب درآمد می‌کند.

فعالیت احسان بی‌آزار تهرانی در اینستاگرام

حجت الاسلام احسان بی‌ آزار تهرانی یکی از روحانیون فعال در فضای مجازی است. او از طریق به راه انداختن پویش “ورزش هر روز به عشق یک شهید” بسیاری از جوانان را به ورزش کردن تشویق کرده‌است.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر سیدسعید مهاجرزاده؛ متخصص ارتوپدی

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیبایی

دکتر هادی شرونی؛ متخصص گوش و حلق و بینی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

چه جونگ آن؛ بازیگر کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

جنیفر کانلی؛ بازیگر آمریکایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *