بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

ادا اجه؛ بازیگر سینما و تلویزیون کشور ترکیه

ادا اجه (Eda Ece) بازیگر سینما و تلویزیون در کشور ترکیه است. او فعالیت هنری خود را از سال 2003 با بازی در مجموعه‌ی تلویزیونی Hayat Bilgisi آغاز کرد، اما از سال 2011 با سریال کمدی Pis Yedili به صورت حرفه‌ی به بازیگری پرداخت. او در سال 2018 در مجموعه‌ی درام و عاشقانه‌ی سیب ممنوعه (Yasak Elma) در نقش ییلدیز حضور یافت. این سریال هم‌اکنون در ایران با دوبله فارسی از شبکه جم سریز در حال پخش می‌باشد.

نام: ادا اجه
نام به لاتین: Eda Ece
تاریخ تولد: 1990/06/20
ملیت: ترک
محل سکونت: استانبول، ترکیه
وضعیت تاهل: مجرد
اینستاگرام: (2.7m) eda.ece

بیوگرافی ادا اجه

ادا اجه (Eda Ece) متولد 20 ژوئن 1990 در استانبول، ترکیه است. او در دبیرستانŞişli Terakki درس خوانده و در رشته‌ی روانشناسی از دانشگاهİstanbul Bilgi Üniversitesi استانبول فارغ التحصیل شده است. ادا اجه کوچکترین عضو خانواده است و دو خواهر بزرگتر از خود دارد. او فعالیت هنری خود را از سال 2003 میلادی با بازی در مجموعه‌ی تلویزیونی Hayat Bilgisi آغاز کرد، اما از سال 2011 میلادی با سریال کمدی Pis Yedili به صورت حرفه‌ی به بازیگری پرداخت و در سال 2013 میلادی با بازی در فیلم به خاطر دخترم (Kızım İçin) پا به عرصه‌ی سینما گذاشت.

زندگی شخصی ادا اجه

رسـانه هــای ترک در سـال ۲۰۱۸ شایعاتی مبنی بر رابطه عاشقانه‌ی ادا اجه بـا انور تونــا، همبـازی خود در ســریـال سیب ممنوعه، منتشر کردند. او اکنون بـا برهــان تونجر، بـازیکن 27 سـاله بسـکتبـال ترکیه، رابطه دارد.

ادا اجه در کنار دوست پسرش برهان تونجر
ادا اجه در کنار دوست پسرش برهان تونجر

گالری عکس‌های ادا اجه

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیبایی

دکتر رامبد صمیمی؛ متخصص زیبایی

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر خلیل فروزان ‌نیا؛ متخصص قلب و عروق

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

طناز دهقان؛ بازیگر جنجالی ایران

بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

سینا عشوری؛ بازیکن پرحاشیه ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.