بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر زهرا واحدپور؛ متخصص زنان و زایمان

دکتر زهرا واحدپور جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی اهل ایران و یکی از بهترین جراحان و متخصصان ایرانی فعال در این عرصه است. او اکنون با شماره نظام پزشکی 79543 فعالیت می کند. دکتر واحدپور در مطب شخصی خود واقع در شهر کاشان در حال ارائه خدمات تخصصی به بانوان شهر است و توانسته نظر مراجعان زیادی را به خود جلب کند. برای آشنایی با رزومه علمی و خدمات تخصصی دکتر زهرا واحدپور با مجله شانس همراه شوید.

بیوگرافی

دکتر واحدپور دارای مدرک پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی کاشان و بورد تخصصی زنان و زایمان از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران می باشد. ایشان این روزها به عنوان استاد و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهر کاشان فعالیت می کند. دکتر واحدپور این روزها در محدوده ی خیابان شهید بهشتی شهر کاشان فعالیت می کند و خدمات تخصصی زیادی به مردم ارائه می دهد. برای آشنایی بیشتر با رزومه علمی دکتر واحدپور با ما همراه باشید.

نام و نام خانوادگیزهرا واحدپور
حوزه تخصصمتخصص زنان و زایمان و نازایی
اینستاگرامdr.zahravahedpoor
بیوگرافی دکتر زهرا واحدپور

رزومه و سوابق علمی

  • فعالیت با شماره نظام پزشکی 79543
  • فعالیت در محدوده ی خیابان شهید بهشتی شهر کاشان

در مجله شانس بخوانید: دکتر شیرین السادات موسوی؛ متخصص زنان و زایمان

خدمات تخصصی

  • ارائه ی انواع خدمات تخصصی مرتبط با بیماری های زنان و زایمان مانند انجام انواع زایمان ها مانند زایمان طبیعی و سزارین، تشخیص و درمان انواع بیماری های زنان و زایمان و …

فعالیت در فضای مجازی

دکتر زهرا واحدپور این روزها در فضای اجتماعی به خصوص شبکه اجتماعی اینستاگرام فعالیت گسترده ای دارد. خانم دکتر واحدپور در صفحه شخصی خود در اینستاگرام به انتشار مسائل آموزشی در زمینه زنان و زایمان و نازایی می پردازد. دکتر زهرا واحدپور اکنون تعداد زیادی دنبال کننده دارد و یکی از پر طرفدارترین متخصصان و جراحان زنان و زایمان و نازایی ایرانی در شبکه اینستاگرام است. برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از دکتر واحدپور می توانید به صفحه اینستاگرام او مراجعه کنید. دکتر واحدپور اکنون یکی از بهترین پزشکان و متخصصان ایرانی فعال در عرصه زنان و زایمان در ایران می باشد.

در مجله شانس بخوانید: دکتر محبوبه دشتی؛ متخصص زنان و زایمان

ارتباط با دکتر

آدرس مطب: کاشان، خیابان شهید بهشتی، مجتمع پزشکان نیکان، طبقه پنجم، واحد 2

تلفن مطب: 031۵۵۵۷۶۷۹۹

روزهای حضور در مطب: هر روز هفته از ساعت 5 بعد از ظهر تا ساعت 11 شب

Related posts
بیوگرافی

بیوگرافی کیم میونگ جون؛ خواننده گروه آسترو

بیوگرافی

بیوگرافی پارک جین وو؛ هنرمند کره جنوبی

بیوگرافی

سون جی هیون؛بازیگر و خواننده کره ای

بیوگرافی

کوان اون بی؛ خواننده کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *