بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر سحر حفاری؛ متخصص مغز و اعصاب

دکتر سحر حفاری متخصص مغز و اعصاب اهل ایران و یکی از بهترین پزشکان و متخصصان ایرانی فعال در این عرصه است. او دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران می باشد. دکتر حفاری اکنون در محدوده شهر تهران فعالیت می کند و توانسته نظر مراجعان زیادی را به خود جلب کند. برای آشنایی با رزومه علمی و خدمات تخصصی دکتر سحر حفاری با مجله شانس همراه شوید.

بیوگرافی

دکتر حفاری متخصص مغز و اعصاب از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران است. ایشان اکنون در محدوده دارای بورد تخصصی می باشد. او اکنون در محدوده آیت الله کاشانی شهر تهران فعالیت می کند و در حال ارائه خدمات تخصصی به مردم ایران است. برای آشنایی با رزومه علمی و خدمات تخصصی دکتر حفاری با ما همراه شوید.

نام و نام خانوادگی سحر حفاری
حوزه تخصص متخصص مغز و اعصاب
اینستاگرام dr.saharhafari (1.2K)
وبسایت شخصی drhafari.com
بیوگرافی دکتر سحر حفاری

رزومه و سوابق علمی

  • متخصص مغز و اعصاب، عضلات و ستون فقرات
  • دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

خدمات تخصصی

  • نوار مغز: نوار مغز در مواردی مثل تشنج،افت هشیاری گذرا،اختلال وضعیت ذهنی و تغییرات رفتاری به ما کمک میکند علت موارد فوق مشخص شود.
  • نوار عصب و عضله: نوار عصب عضله، به بررسی بیماری عصب ها (نظیر چسبندگی کانال عصبی، نوروپاتی ها و..) دیسک کمر و گردن، بیماری های عضلانی می پردازد.
  • تزریق بوتاکس: تزریق بوتاکس برای بیمارانی که مدت طولانی سردردهای میگرنی دارند که به درمان دارویی خوب پاسخ نمی دهد و یا در بیمارانی که به طور مرتب داروها را مصرف نمیکنند کاربرد دارد.
  • درمان ام اس: ام اس به دلیل تخریب میلین سلول های عصبی ایجاد می شود. بنابراین برای تشخیص آن نیاز به بررسی سلول های عصبی با آزمایش هایی مانند ام آر آی و … داریم.

فعالیت در فضای مجازی

دکتر سحر حرافی در اینستاگرام فعالیت گسترده ای دارد. او در صفحه خود به انتشار مسائل آموزشی در زمینه مغز و اعصاب می پردازد و نمونه کارهای خود را به انتشار می گذارد. او اکنون نزدیک به 1.2 هزار دنبال کننده دارد. برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از دکتر می توانید به صفحه اینستاگرام او مراجعه کنید. ایشان علاوه بر اینستاگرام یک وبسایت شخصی گسترده و حرفه ای نیز دارد و در آن به انتشار مطالب آموزشی می پردازد. برای مشاهده آن ها و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت ایشان مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید: دکتر ابوالحسن ارتیاعی؛ متخصص مغز و اعصاب

ارتباط با دکتر

آدرس مطب: تهران، آیت الله کاشانی، بین اباذر و مهران (ایستگاه مهران)، پلاک 71، ساختمان پزشکان پارسا، طبقه اول، واحد 3

تلفن مطب: 09352205860 و 02144006005

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر جلیل عماد؛ متخصص ارتوپدی

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر امین باقری؛ متخصص اورولوژی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

لی کوانگ سو؛ بازیگر کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

چنینگ تیتوم؛ بازیگر آمریکایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *