بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر رامین صلوتی؛ جراح و متخصص چشم

دکتر رامین صلوتی جراح و متخصص چشم اهل ایران و یکی از بهترین پزشکان و متخصصان ایرانی فعال در این عرصه است. ایشان استاد گروه چشم دانشگاه علوم پزشکی شیراز می باشد. دکتر صلوتی اکنون در محدوده شهر شیراز فعالیت می کند و توانسته نظر مراجعان زیادی را به خود جلب کند. برای آشنایی با رزومه علمی و خدمات تخصصی دکتر رامین صلوتی با مجله شانس همراه شوید.

بیوگرافی

دکتر صلوتی در 19 فروردین ماه سال 1343 در شهر اصفهان متولد شد. او دارای مدرک پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز است. دکتر صلوتی دارای گواهینامه فلوشیپ بالینی قرنیه از دانشگاه ملبورن استرالیا می باشد. او از سال 1386 عضو کمیته آزمون دانشگاهی گواهینامه رشته چشم پزشکی ایران می باشد. برای آشنایی بیشتر با رزومه علمی دکتر صلوتی با ما همراه باشید.

نام و نام خانوادگی رامین صلوتی
حوزه تخصص جراح و متخصص چشم پزشکی
تاریخ تولد 19 فروردین 1343
محل تولد اصفهان، ایران
وبسایت شخصی www.saloutieyeclinic.com
ایمیل [email protected]
اینستاگرام saloutieyeclinic (17.6K)
بیوگرافی دکتر رامین صلوتی

رزومه و سوابق علمی

  • عضو کمیته قرنیه، جراحی آب مروارید و عیوب انکساری ایران
  • عضو انجمن اروپایی جراحان رفرکتیو و آب مروارید
  • مدیر کمیته تدوین برنامه آموزش و پرورش دانشجویان پزشکی
  • رییس درمانگاه فوق تخصصی چشم پزشکی صلوتی

خدمات تخصصی

  • درمان عیوب انکساری چشم: یکی از شیوه های درمان عیوب انکساری چشم و حذف عینک به وسیله لیزر است که بعد از معاینه و عکسبرداری برای درمان بیمار انتخاب می شود.
  • توپوگرافی: توپوگرافي وسيله اي براي بررسي قدرت و شکل قرنیه است و يک ارزيابي کمی وکيفی از انحناء قرنيه را فراهم مي نمايد.
  • درمان آب مروارید: در عمل جراحی آب مروارید، عدسی کدر شده از طریق برش از چشم خارج شده و لنز داخل چشمی مناسب جایگزین آن می شود.
  • بررسی شبکیه و عصب: اين دسنگاه به صورت الكترونيكي قادر به ثبت ميدان بينايي در بيماراني كه عملكرد عصب بينايي با اختلال همر اه ميباشد را دارد.

فعالیت در فضای مجازی

دکتر صلوتی در اینستاگرام فعالیت گسترده ای دارد. او در صفحه خود به انتشار مسائل آموزشی در زمینه چشم و بیماری های آن می پردازد و نمونه کارهای خود را به انتشار می گذارد. او اکنون 17.6 هزار دنبال کننده دارد. برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از دکتر می توانید به صفحه اینستاگرام او مراجعه کنید. ایشان علاوه بر اینستاگرام یک وبسایت شخصی گسترده و حرفه ای نیز دارد و در آن به انتشار مطالب آموزشی می پردازد. برای مشاهده آن ها و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت ایشان مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید: دکتر سید محمد قریشی؛ متخصص چشم

اطلاعات مطب

آدرس مطب: شیراز، بلوار مطهری، کوچه 19، شماره 6

تلفن مطب: 07136272898

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر سرور سادات ایوبی؛ متخصص زنان و زایمان

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر رضا مطیعی؛ متخصص اورولوژی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

روپرت گرینت؛ بازیگر هری پاتر

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

کیم مین ها؛ بازیگر کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *