بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر پویا اصلانی؛ متخصص دندان پزشکی

دکتر پویا اصلانی متخصص دندان پزشکی اهل ایران و یکی از بهترین پزشکان و متخصصان ایرانی فعال در این عرصه است. او عضو هیات علمی و مدیر گروه بخش پروتز های دندانی ثابت و متحرک دانشکده دندانپزشکی قم می باشد. دکتر اصلانی اکنون در محدوده شهر قم فعالیت می کند و خدمات تخصصی به مردم ارائه می دهد. برای آشنایی با رزومه علمی و خدمات تخصصی دکتر پویا اصلانی با مجله شانس همراه شوید.

بیوگرافی

دکتر اصلانی مدرک دندانپزشکی عمومی خود را از دانشکده دندانپزشکی بابل اخذ کرد. او دوره تخصصی دندانپزشکی پروتز های دندانی و ایمپلنت را در دانشگاه علوم پزشکی تهران گذراند و توانست مدرک تخصص خود را از این دانشگاه اخذ کند. او اکنون رابط و عضو کارگروه ملی توسعه و  تعالی آموزش دندانپزشکی می باشد. برای آشنایی با رزومه علمی دکتر اصلانی با ما همراه باشید.

نام و نام خانوادگی پویا اصلانی
حوزه تخصص دندان پزشک
وبسایت شخصی dr-aslani.com
بیوگرافی دکتر پویا اصلانی

رزومه و سوابق علمی

  • مولف خلاصه کتاب مبانی پروتزهای ثابت شیلینبرگ 2012 
  • مولف خلاصه کتاب درمان پروتزی بیماران بی دندان
  • عضو هیات علمی و مدیر گروه بخش پروتز های دندانی ثابت و متحرک دانشکده دندانپزشکی قم 

خدمات تخصصی

  • اصلاح طرح لبخند: رنگ, شکل, اندازه و alignment دندانها تماما بر لبخند فرد اثر گذار هستند. از جمله موثرترین روشهای بهبود و اصلاح لبخند, استفاده از veneerها هستند.
  • بازسازی دندان های از دست رفته به کمک روکش دندان، اینله، آنله، لامینیت ونیر سرامیکی، پروتز پارسیل ثابت و پارسیل ونیر کراون
  • ایمپلنت: ایمپلنت های دندانی به عنوان جایگزینی برای  ریشه دندان از دست رفته محسوب می‌شوند. این ریشه مصنوعی می تواند به طور مستقل جایگزین یک دندان شده و یا به عنوان پایه ای برای بریج و  و یا دندان های مصنوعی مورد استفاده قرار بگیرد.

فعالیت در فضای مجازی

همانطور که می دانید افراد معروف بسیار زیادی هستند که در برنامه طرفدار اینستاگرام فعالیت کرده و به صورت مستقیم با طرفداران خود ارتباط دارند. در این میان دکتر پویا اصلانی از جمله معدود پزشکانی است که در این فضا فعالیت ندارد. او از طریق وبسایت شخصی و ایمیل با مراجعان خود در ارتباط است و به سوال های آن ها پاسخ می دهد.

بیشتر بخوانید: دکتر سیده مریم حاکم زاده؛ دندان پزشک

اطلاعات مطب

آدرس مطب: قم ،صفاییه، کوچه ۳۷، ساختمان پزشکان ثامن، طبقه دوم

تلفن مطب: 025۳۷۸۴۷۸۲۱

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

ییلدیز چاگری آتیکسوی؛ بازیگر و همسر برک اوکتای

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی مدلینگ

برک اوکتای؛ بازیگر و مدل مشهور ترکیه

بیوگرافی

سون دام بی؛ خواننده و بازیگر کره ای

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

سرای کایا؛ شهرت با سریال کوکامین آیلسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *