بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیبایی

دکتر محسن عدالت‌ خواه؛ متخصص گوش و حلق و بینی

دکتر محسن عدالت‌ خواه متخصص گوش و حلق و بینی اهل ایران و یکی از بهترین پزشکان و متخصصان ایرانی فعال در تاین عرصه است. او عضو انجمن جراحان آمریکا می باشد. دکتر عدالت خواه اکنون در محدوده شهر یزد به خدمت رسانی مشغول است و توانسته نظر مراجعان زیادی را به خود جلب کند. برای آشنایی با رزومه علمی و خدمات تخصصی دکتر محسن عدالت‌ خواه با مجله شانس همراه شوید.

بیوگرافی

دکتر عدالت خواه فوق تخصص جراحی گوش و قاعده جمجمه اهل ایران است. او دارای بورد تخصصی می باشد. دکتر عدالت خواه اکنون در شهر یزد به فعالیت و ارائه خدمات تخصصی به مردم مشغول است. ایشان اکنون عضو انجکن جراحان آمریکا است. برای آشنایی با روزمه علمی دکتر عدالت خواه با ما همراه باشید.

نام و نام خانوادگیمحسن عدالت‌ خواه
حوزه تخصصمتخصص گوش و حلق و بینی
اینستاگرامdr_mohsen_edalatkhah (28.5K)
وبسایت شخصیdredalatkhah.com
بیوگرافی دکتر محسن عدالت‌ خواه

رزومه و سوابق علمی

  • فوق تخصص جراحی گوش و قاعده جمجمه
  • دارای بورد تخصصی
  • عضو انجمن جراحان آمریکا

خدمات تخصصی

  • بلفاروپلاستی: کلمه بلفاروپلاستی به معنی ساختن پلک و یا بازسازی پلک است اما امروزه در عمل‌های زیبایی پلک و پف پلک استفاده می‌شود.
  • جراحی زیبایی گوش: جراحی گوش با اهداف درمانی و زیبایی انجام می‌شود. ممکن است گوش فرد بر اثر اتفاق های مختلف با آسیب دیدگی مواجه شود و یا مادرزادی دارای نقص باشد.
  • درمان خروپف: خروپف به دلایل متفاوتی مانند شل شدن عضلات، ایجاد بافت اضافی در مسیر تنفس، مصرف دارو و یا حتی مدل خوابیدن فرد ایجاد می‌شود.
  • جراحی آندوسکوپی بینی و سینوس‌ها: جراحی آندوسکوپی بینی و سینوس، برای درمان بیماری‌های مربوط به سینوس انجام می‌شود.

فعالیت در فضای مجازی

امروزه اینستاگرام به یکی از پرکاربردترین و گسترده ترین شبکه های مجازی دنیای مدرن تبدیل شده است. از این ابزار اجتماعی در زمینه های گوناگون استفاده زیادی می شود. دکتر محسن عدالت خواه نیز از اینستاگرام به صورت گسترده استفاده می کند. او در صفحه خود به انتشار مسائل آموزشی در زمینه گوش و حلق و بینی می پردازد و نمونه کارهای خود را به انتشار می گذارد. او اکنون نزدیک به 28.5 هزار دنبال کننده دارد. برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از دکتر می توانید به صفحه اینستاگرام او مراجعه کنید. ایشان علاوه بر اینستاگرام یک وبسایت شخصی گسترده و حرفه ای نیز دارد و در آن به انتشار مطالب آموزشی می پردازد. برای مشاهده آن ها و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت ایشان مراجعه کنید. لازم به ذکر است که شما می توانید به صورت آنلاین نوبت دریافت کنید.

بیشتر بخوانید: دکتر بهزاد شهرجردی؛ متخصص گوش و حلق و بینی

اطلاعات مطب

آدرس مطب: یزد، چهارراه فاطمیه، بلوار بسیج، بلوار عاصی زاده، ساختمان پزشکان مهدر، طبقه سوم

تلفن مطب: 09134584070 و 03536290800

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

بیوگرافی محمدرضا خالد آبادی ؛ بازیکن تیم ملی فوتبال جوانان

بیوگرافی

بیوگرافی کیم نام جون؛ خواننده کره جنوبی

بیوگرافی

بیوگرافی جئون بورام؛ خواننده کره جنوبی

بیوگرافی

بیوگرافی ریو هوا یونگ؛ خواننده کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *