بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیبایی

دکتر محمدرضا ترحمی؛ متخصص جراحی پلاستیک

دکتر محمدرضا ترحمی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی اهل ایران و یکی از بهترین پزشکان و متخصصان ایرانی فعال در عرصه زیبایی است. او عضو انجمن جراحی پلاستیک و زیبایی ایران می باشد. دکتر ترحمی اکنون در محدوده شهر تهران به ارائه خدمات تخصصی مشغول است و توانسته نظر مراجعان زیادی را به خود جلب کند. برای آشنایی بیشتر با رزومه علمی و خدمات تخصصی دکتر محمدرضا ترحمی، با مجله شانس همراه شوید.

بیوگرافی

دکتر محمد رضا ترحمی در سال 1372 در رشته پزشکی پذیرفته شد و توانست مدرک پزشکی عمومی خود را اخذ کند. او تخصص جراحی عمومی را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت نمود. ایشان اکنون فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می باشد. برای آشنایی بیشتر با رزومه علمی دکتر ترحمی با ما همراه باشید.

نام و نام خانوادگیمحمد رضا ترحمی
حوزه تخصصجراحی پلاستیک و زیبایی
اینستاگرامdoctortarahomi (30.6K)
وبسایت شخصیdr-tarahomi.ir
بیوگرافی دکتر محمد رضا ترحمی

رزومه و سوابق علمی

  • مدرس رشته تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی در تهران
  • عضو انجمن جراحی پلاستیک و زیبایی ایران
  • رتبه اول آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی در رشته جراحی پلاستیک و زیبایی
  • تخصص جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران

خدمات تخصصی

  • ماموپلاستی: ماموپلاستی نوعی جراحی زیبایی سینه است که به منظور کاهش سایز سینه ها و ایجاد تناسب در سایز و فرم سینه ها انجام میشود.
  • پروتز سینه: پروتز سینه، جراحی زیبایی است که با قرار دادن پروتز در داخل بافت سینه، به بزرگ شدن اندازه و فرم بهتر سینه ها کمک می کند.
  • جراحی زیبایی بینی: جراحی زیبایی بینی با هدف تغییر شکل و فرم بینی انجام می شود.
  • ابدومینوپلاستی: ابدومینوپلاستی، تامی تاک یا جراح زیبایی شکم، از جمله جراحی های زیبایی است که به برداشت پوست و چربی اضافی شکم می پردازد.
  • لیپوماتیک: لیپوماتیک یکی از دستگاه هایی می باشد که در کاهش بافت چربی، کاهش سایز و به اصطلاح پیکرتراشی، مورد استفاده قرار می گیرد.

فعالیت در فضای مجازی

دکتر ترحمی در اینستاگرام فعالیت گسترده ای دارد. او در صفحه خود به انتشار مسائل آموزشی در زمینه زیبایی و جراحی پلاستیک می پردازد و نمونه کارهای خود را به انتشار می گذارد. او اکنون نزدیک به 30.6 هزار دنبال کننده دارد. برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از دکتر می توانید به صفحه اینستاگرام او مراجعه کنید. ایشان علاوه بر اینستاگرام یک وبسایت شخصی گسترده و حرفه ای نیز دارد و در آن به انتشار مطالب آموزشی می پردازد. برای مشاهده آن ها و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت ایشان مراجعه کنید. لازم به ذکر است که شما می توانید با مراجعه به وبسایت شخصی ایشان، به صورت آنلاین نوبت مشاوره دریافت کنید.

بیشتر بخوانید: دکتر محمدرضا مقدم‌نیا؛ جراح پلاستیک

اطلاعات مطب

آدرس مطب: تهران، سعادت آباد، خیابان ریاضی بخشایش، روبروی بیمارستان عرفان، ساختمان افتخار، واحد 601

تلفن مطب: 02126761574

Related posts
بیوگرافی

بیوگرافی چوی جونگ وون؛ بازیگر کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

شین هیون جون؛ بازیگر مرد کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

لی جین ووک؛ بازیگر اهل کره جنوبی

بیوگرافی

بیوگرافی لی که این؛ بازیگر کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *