بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر محمد کاظم بخشنده؛ متخصص مغز و اعصاب

دکتر محمدکاظم بخشنده متخصص مغز و اعصاب اهل ایران و یکی از بهترین پزشکان و متخصصان ایرانی فعال در این عرصه است. او دارای فلوشیپ عصبی عضلانی از ژاپن می باشد. دکتر بخشنده اکنون در محدوده شهر تهران فعالیت می کند و توانسته نظر مراجعان زیادی را به خود جلب کند. برای آشنایی با رزومه علمی و خدمات تخصصی دکتر محمدکاظم بخشنده با مجله شانس همراه شوید.

بیوگرافی

دکتر محمد کاظم بخشنده در بهمن ماه سال 1357 در یکی از روستاهای بابل متولد شد. او بلافاصله پس از اخذ مدرک دیپلم در رشته پزشکی عمومی دانشگاه سراسری پذیرفته شد و توانست مدرک پزشکی عمومی خود را اخذ کند. او در دوره تخصص رشته کودکان رتبه دوم کشوری بورد تخصصی کودکان را کسب کرد. ایشان در آزمون فوق تخصصی مغز و اعصاب کودکان شرکت کرده و با رتبه اول وارد دوره فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شد. برای آشنایی با رزومه علمی و خدمات تخصصی دکتر بخشنده با مجله شانس همراه شوید.

نام و نام خانوادگی محمد کاظم بخشنده
تاریخ تولد 1357
محل تولد بابل، ایران
حوزه تخصص متخصص مغز و اعصاب
وبسایت شخصی www.bakhshandehclinic.com
ایمیل [email protected]
اینستاگرام drbakhshandeh (3.4K)
بیوگرافی دکتر محمد کاظم بخشنده

رزومه و سوابق علمی

  •  اولین فلوشیپ نوروماسکولار کودکان در کشور 
  • دریافت جایزه بورس بین المللی انجمن مغز و اعصاب کودکان ژاپن
  • فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان

خدمات تخصصی

  • نوار مغز: نوار مغز یک روش تشخیصی است که برای ارزیابی تشنج، سردرد، سرگیجه، اختلال هوشیاری، ضربه به سر و هر حالتی که باعث اختلال عملکرد مغزی شود به کار می رود.
  • نوار عصب و عضله: نوار عصب برای پی بردن به عملکرد عصب های بدن است. برای انجام نوار عصب دستگاه به اعصاب کودک تحریک الکتریکی وارد می کند و پاسخ عصبی به شکل موج عصبی در مانیتور ثبت می شود.
  • نقشه مغز: سلول های مغزی که به آنها نورون هم می گویند، از طریق جریان الکتریکی با هم در ارتباط هستند، این جریان الکتریکی در سطح جمجمه مانند هر جریان الکتریکی دیگری قابل اندازه گیری است.

فعالیت در فضای مجازی

دکتر محمد کاظم بخشنده در اینستاگرام فعالیت گسترده ای دارد. او در صفحه خود به انتشار مسائل آموزشی در زمینه مغز و اعصاب می پردازد و نمونه کارهای خود را به انتشار می گذارد. او اکنون نزدیک به 4 هزار دنبال کننده دارد. برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از دکتر می توانید به صفحه اینستاگرام او مراجعه کنید. ایشان علاوه بر اینستاگرام یک وبسایت شخصی گسترده و حرفه ای نیز دارد و در آن به انتشار مطالب آموزشی می پردازد. برای مشاهده آن ها و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت ایشان مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید: دکتر فاطمه طاهریان؛ متخصص مغز و اعصاب

اطلاعات مطب

آدرس مطب: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از تقاطع ظفر، رو به روی بیمارستان ایرانمهر، انتهای بنبست مرشدی، ساختمان پزشکان مهرآفرین، طبقه 2، واحد 6

تلفن مطب: 02126407505

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیبایی

دکتر رامبد صمیمی؛ متخصص زیبایی

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر خلیل فروزان ‌نیا؛ متخصص قلب و عروق

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

طناز دهقان؛ بازیگر جنجالی ایران

بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

سینا عشوری؛ بازیکن پرحاشیه ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.