بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر میرمسعود سعیدی؛ جراح چشم

دکتر میرمسعود سعیدی فوق تخصص جراحی چشم، پلک و مجاری اشکی اهل ایران و یکی از بهترین پزشکان و متخصصان ایرانی فعال در این عرصه است. او اکنون در محدوده شهر تهران فعالیت می کند و توانسته نظر مراجعان زیادی را به خود جلب کند. برای آشنایی با رزومه علمی و خدمات تخصصی دکتر میرمسعود سعیدی با مجله شانس همراه شوید.

بیوگرافی

دکتر مسعود سعیدی در سال 1368 توانست مدرک پزشکی عمومی خود را از دانشگاه تهران دریافت کند. او در سال 1376 توانست مدرک تخصص خود را از دانشگاه فارابی تهران اخذ کند. او عضو انجمن چشم پزشکی ایران، انجمن اکولوپلاستی و استرابیسم ایران می باشد. ایشان اکنون به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد نیز فعالیت می کند.برای آشنایی بیشتر با رزومه علمی دکتر سعیدی با ما همراه باشید.

نام و نام خانوادگی میرمسعود سعیدی
حوزه تخصص جراح و متخصص چشم
وبسایت شخصی www.eyeplast.com
بیوگرافی دکتر میرمسعود سعیدی

رزومه و سوابق علمی

  • عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد
  • عضو انجمن چشم پزشکی ایران، انجمن اکولوپلاستی و استرابیسم ایران
  • ریاست سابق بخش چشم پزشکی بیمارستان مرکزی وزارت نفت

خدمات تخصصی

  • جراحی زیبایی پلک: افرادی کاندید جراحی زیبایی پلک می باشند که شل شدگی و افتادگی نسوج دور چشم و پلک، موجب ظاهری سالخورده و چهره ای غم ناک و عبوث در فرد شده و جوانی و شادابی چهره فرد را کاهش داده باشد.
  • درمان افتادگی پلک: افتادگی پلک به حالتی می گویند که لبه پلک فوقانی به سمت پائین جابجا شده باشد که می تواند خفیف بوده و لبه پلک در بالای مردمک چشم باشد و در فرم شدید مردمک چشم را پوشانده موجب اختلال بینائی و نیز تنبلی چشم گردد.
  • لازک: در این روش میتوان بدون قراردادن اپی تلیوم، از یک لنز تماسی برروس قرنیه بعنوان بانداژ جهت تسریع در ترمیم اپی تلیوم جدید استفاده نمود.

فعالیت در فضای مجازی

همانطور که می دانید افراد معروف بسیار زیادی هستند که در برنامه طرفدار اینستاگرام فعالیت کرده و به صورت مستقیم با طرفداران خود ارتباط دارند. در این میان دکتر مسعودی از جمله معدود پزشکانی است که در این فضا فعالیت ندارد. او از طریق وبسایت شخصی و ایمیل با مراجعان خود در ارتباط است و به سوال های آن ها پاسخ می دهد.

بیشتر بخوانید: دکتر سیامک زارعی؛ متخصص چشم

اطلاعات مطب

آدرس مطب: تهران، خیابان ولیعصر، ابتدای خیابان میرداماد، جنب برج اسکان، مرکز جراحی میرداماد

تلفن مطب: 02188675011 و 02188785385

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

یونس دلفی؛ بازیکن فوتبال ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

گوکهان اوزن؛ موزیسین ترک

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

باده ایشچیل؛ بازیگر مشهور ترکیه

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر مهدی کریمی؛ متخصص قلب و عروق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.