بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر معصومه محبوب؛ متخصص زنان و زایمان

دکتر معصومه محبوب متخصص زنان و زایمان اهل ایران و یکی از بهترین پزشکان و متخصصان ایرانی فعال در این عرصه است. او دارای گواهینامه سونوگرافی وهیستروسکوپی می باشد. او در مطب شخصی خود در حال ارائه خدمات تخصصی به بانوان کشور است و توانسته نظر مراجعان زیادی را به خود جلب کند. برای آشنایی با رزومه علمی و خدمات تخصصی دکتر معصومه محبوب با مجله شانس همراه شوید.

بیوگرافی

دکتر محبوب جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی اهل ایران می باشد. او در سال 1392 از دانشگاه علوم پزشکی سمنان فارغ التحصیل شد. ایشان اکنون دارای گواهینامه سونوگرافی و هیستروسکوپی می باشد. دکتر محبوب این روزها در محدوده نسیم شهر تهران به ارائه خدمات تخصصی مشغول است. برای آشنایی با رزومه علمی دکتر محبوب با ما همراه باشید.

نام و نام خانوادگی معصومه محبوب
حوزه تخصص جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی
اینستاگرام doctor_mahboub (24.4K)
وبسایت شخصی drmahboob.com
بیوگرافی دکتر معصومه محبوب

رزومه و سوابق علمی

  • جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی
  • جراحی زیبایی بانوان با لیزر مونالیزا
  • اخذ مدرک تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی سمنان
  • دارای گواهینامه سونوگرافی و هیستروسکوپی

خدمات تخصصی

  • جراحی کیست تخمدان: جراحی کیست تخمدان، شامل برداشت کیست و یا کیست ها از یک تخمدان و یا هر دو می باشد. جراحی کیست تخمدان به روش باز، از طریق ایجاد برش شکمی انجام می شود و اندازه برش به حدی است که پزشک قادر به مشاهده کیست و بافت اطراف باشد.
  • زایمان طبیعی: زایمان طبیعی به روشی اطلاق می شود که در آن، نوزاد از راه واژن و بدون استفاده از داروهای مسکن و یا سایر داروها به دنیا می آید.
  • لیزر مونالیزا: لیزر مونالیزا، درمانی ساده در جوانسازی واژن است که نتایج بسیار درخشانی را به همراه دارد.
  • لابیاپلاستی: لابیاپلاستی، از جمله جراحی ها در زمینه زیبایی زنان است که با هدف کاهش اندازه و اصلاح فرم لابیا مینور و ماژور انجام می شود.

فعالیت در فضای مجازی

دکتر معصومه محبوب در اینستاگرام فعالیت گسترده ای دارد. او در صفحه شخصی خود به انتشار مسائل آموزشی در زنان و زایمان و نازایی می پردازد و نمونه کارهای خود را به انتشار می گذارد. دکتر محبوب اکنون 24.4 هزار دنبال کننده دارد و یکی از پر طرفدارترین پزشکان ایرانی در عرصه فضای مجازی است. برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از دکتر می توانید به صفحه اینستاگرام او مراجعه کنید. لازم به ذکر است که شما می توانید به صورت آنلاین نوبت دریافت کنید. او تمامی نمونه کارهای خود را به همراه مقالات علمی در صفحه شخصی خود به اشتراک می گذارد. دکتر محبوب اکنون یکی از بهترین پزشکان و متخصصان ایرانی فعال در عرصه زنان و زایمان در ایران می باشد.

بیشتر بخوانید: دکتر محبوبه گلبابایی؛ متخصص زنان

اطلاعات مطب

آدرس مطب: نسیم شهر، شهرک حصارک پایین، خیابان شهیدرجایی، کوچه لاله 8، پلاک ۴۰

تلفن مطب: 02156388712

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیبایی

دکتر دانا زندیان؛ متخصص ارتودنسی

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر شهرزاد شعبانی نیا؛ متخصص زنان و زایمان

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

سرشه رونان؛ بازیگر ایرلندی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

سونگ جه ریم؛ بازیگر کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *