بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

مسعود صابری؛ پزشک، جراح مغز و اعصاب، نویسنده و خواننده

دکتر مسعود صابری پزشک، جراح مغز و اعصاب، نویسنده و خواننده است. او از دوران نوجوانی در میان هنرمندان بزرگ شده و از کودکی موسیقی را نزد پدر بزرگ مادری‌ اش یاد گرفته است. دکتر مسعود صابری برای نخستین بار با حضور در شبکه پنج سیما و پس از آن با حضور در برنامه ی اکسیر فرزاد حسنی بـه شهرت رسید و با حضور در برنامه ی خندوانه به شهرت خود افزود.

نام: مسعود صابری
تاریخ تولد: اردیبهشت 1349
ملیت: ایرانی
محل سکونت: تهران، ایران
وضعیت تاهل: متاهل
فرزندان: یک دختر (باران)، یک پسر ( مهدیار)
اینستاگرام: (674k) dr_masoudsaberi

بیوگرافی مسعود صابری

دکتر مسعود صابری متولد اردیبهشت ماه 1349 در تهران می باشد. او دوران کودکی خود را در محله ی شکوفه در جنوب شرق تهران سپری کرده است. دکتر مسعود صابری در دبیرستان مذهبی علوی درس خوانده و قاری قرآن بوده و درسال 1368 وارد رشته ی دکتری در دانشگاه شهید بهشتی شده و در سال 1384 در تخصص مغز و اعصاب قبول شده و در این شاخه از پزشکی تحصیل کرده است.

حضور دکتر مسعود صابری در عرصه ی هنری

دکتر مسعود صابری از کودکی موسیقی را نزد پدر بزرگ مادری‌ اش یاد گرفته و از دوران نوجوانی در میان هنرمندان بزرگ شده است. دایی او علی سرتیپی و پسرخاله ی او رسول صدر عاملی، تهیه کننده و کارگردان سینما می باشند. او از 14 سالگی، در ضبط فیلم گل‌های داوودی حضور داشته و با هنرمندان زیادی مثل استاد مشایخی، انتظامی و … آشنا شده و از 15 سالگی به کلاس آواز و بعدها به کلاس‌های اکت، بازیگری و فن بیان رفته و از سال 1390 یادگیری پیانو را آغاز کرده است. دکتر مسعود صابری نخستین بار در شبکه ی پنج سیما با آموزش روش های ضدعفونی کردن سبزیجات و میوه ها و سپس با حضور در برنامه ی اکسیر فرزاد حسنی بـه شهرت رسید و با حضور در برنامه ی خندوانه به شهرت خود افزود. او در برنامه ی خندوانه اجرای زنده کوتاهی داشت و به دنبال آن با انتشار چندین قطعه توانست بـه خوبی شنیده شود.

خوانندگی دکتر مسعود صابری

نخستین قطعه ی دکتر مسعود صابری که در ‌سال 1396 با عنوان طعم جنون منتشر شد، به سرعت فضای مجازی را پر کرد. او بعد از اجرای موفق در جزیره کیش، نخستین کنسرت خود را در 12 دی ماه 1397 در سالن همایش های برج میلاد برگزار کرد. صابری در این کنسرت 13 قطعه از آثارش شامل بارون، طعم جنون، دلبر، سجاده، یه چیزی بگو، دلتنگی، خوب من، فرشته و همچنین یک قطعه ی نوستالژی به نام “شب انتظار” را با همراهی گروه ارکستر خود به رهبری انوشیروان تربتی بر روی صحنه برد.

حاشیه های پیرامون دکتر مسعود صابری

بزرگ ترین حاشیه ی مسعود صابری در ویدیوی منتشر شده مربوط بـه اجرای پلی‌بک اوست. در بخشی از کنسرت در حالی که بلندگو را به سمت حاضران گرفته، موزیک هم با صدای او در حال پخش اسـت. بعد از بالا گرفتن انتقاد‌ها بـه اجرا‌هاي ضعیف و رسوایی پلی‌بک در کنسرت مسعود صابری، عده ی از کارشناسان انگشت اتهام را به سوی تلویزیون نشانه گرفتند. رامبد جوان نیز با انتشار پستی در اینستاگرام خود بـه این حواشی دامن زد و بعد از دقایقی آن را حذف کرد.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

دی‌جی خالد؛ رپر آمریکایی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

سم اسمیت؛ خواننده بریتانیایی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

استینگ؛ خواننده راک

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی نویسندگی

مل گیبسون؛ بازیگر و کارگردان آمریکایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *