بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر حمیده آقایی؛ متخصص پوست و مو

دکتر حمیده آقایی یکی از بهترین متخصصان پوست و مو است و اکنون در محدوده صادقیه شهر تهران فعالیت می کند. دکتر آقایی خدمات زیبایی متنوعی در مطب شخصی خود ارائه می دهد و یکی از بهترین پزشکان این زمینه است. برای آشنایی بیشتر با رزومه علمی و خدمات تخصصی دکتر حمیده آقایی، با مجله شانس همراه شوید.

بیوگرافی

دکتر حمیده آقایی در سال 1358 در شهر تهران متولد شد. او تحصیلات دوره پزشکی عمومی خود را در سال ۱۳۸۳ در دانشگاه پزشکی ایران گذراند. دکتر آقایی دوره طرح عمومی را به مدت ۲ سال در بیمارستان زعیم پاکدشت گذراند. او سال اول دوره تخصصی پوست و مو و لیزر را در شهر کرمان و سال چهارم را در بیمارستان تخصصی پوست رازی تهران گذراند و در سال ۱۳۸۹ فارغ التحصیل شد. برای آشنایی بیشتر با رزومه علمی و خدمات تخصصی دکتر حمیده آقایی، با مجله شانس همراه شوید.

بیشتر بخوانید: دکتر سعید رضا یوسف؛ متخصص پوست

رزومه و سوابق علمی

  • عضو انجمن متخصصین پوست ایران
  • دارای بورد تخصصی پوست و مو
  • متخصص پوست, مو, زیبایی و لیزر
  • فارغ التحصیل پزشکی عمومی در سال 1383
  • گذراندن دوره تخصصی پوست و مو در سال 1389

خدمات تخصصی

  • بوتاکس: بوتاکس را می توان رایج ترین روش جوانسازی پوست دانست و از آن برای رفع چین و چروک و افزایش زیبایی صورت استفاده نمود. با تزریق بوتاکس بافت زیر پوست را می کشند و به این ترتیب لیفت صورت انجام می شود.
  • لیزر موهای زائد: لیزر موهای زائد از جدیدترین روش های ابداع شده است  و امروزه افراد بسیار زیاد به ظاهر خود بها می دهند و در جهت آراستگی و پاکیزگی بیشتر،از این روش برای از بین بردن موهای زائد خود استفاده می کنند.
  • جوانسازی پوست: تمامی کسانی که تمایل دارند پوست خود را جوان کنند بهترین کاندیدای درمان جوانسازی پوست هستند.
  • تزریق چربی در صورت: برای این که بتوان چین و چروک های صورت را از بین برد، می توان از روشی به نام تزریق چربی استفاده کرد.

فعالیت در فضای مجازی

دکتر حمیده آقایی در اینستاگرام فعالیت گسترده ای دارد. او در صفحه خود به انتشار مسائل آموزشی در زمینه پوست و زیبایی می پردازد و نمونه کارهای خود را به انتشار می گذارد. دکتر آقایی اکنون 5 هزار دنبال کننده دارد. برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از دکتر می توانید به صفحه اینستاگرام او مراجعه کنید. ایشان علاوه بر اینستاگرام یک وبسایت شخصی گسترده و حرفه ای نیز دارد و در آن به انتشار مطالب آموزشی می پردازد. برای مشاهده آن ها و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت ایشان مراجعه کنید.

اینستاگرام draghaei
وبسایت شخصی https://doctoraghaei.ir/
زندگینامه حمیده آقایی

ارتباط با دکتر

آدرس مطب: فلکه دوم صادقیه، خیابان اعتمادیان، پشت بیمارستان ابن سینا، ساختمان فدک، طبقه چهارم، واحد 19

تلفن مطب: 02144966024

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

احسان پهلوان؛ فوتبالیست ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

محمد شیری؛ هنرپیشه ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

کیم جی اون؛ بازیگر کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

آیتاچ شاشماز؛ بازیگر مشهور ترکیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.