بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر قاسم اسحاقی؛ جراح ستون فقرات

دکتر قاسم اسحاقی جراح و فوق تخصص دیسک کمر و ستون فقرات اهل ایران و یکی از بهترین پزشکان و جراحان ایرانی فعال در فضای مجازی است. ایشان عنوان عضو هیئت علمی کالج پزشکی پنسیلوانیا را در کارنامه علمی خود دارد. دکتر اسحاقی اکنون در محدوده شهر تهران فعالیت می کند و توانسته نظر مراجعان زیادی را به خود جلب کند. برای آشنایی با رزومه علمی و خدمات تخصصی دکتر قاسم اسحاقی با مجله شانس همراه شوید.

بیوگرافی

دکتر اسحاقی در سال 1339 در یکی از روستاهای طالقان متولد شد. او در سال 1357 وارد رشته پزشکی دانشگاه تهران شد و توانست مدرک پزشکی عمومی خود را از این دانشگاه دریافت کند. او پس از مدتی در دانشگاه پنسیلوانیا در رشته جراحی اعصاب و سپس فلوشیپ جراحی ستون فقرات پذیرفته شد. برای آشنایی با رزومه علمی و خدمات تخصصی دکتر اسحاقی با مجله شانس همراه شوید.

نام و نام خانوادگی قاسم اسحاقی
حوزه تخصص متخصص ستون فقرات و جراح دیسک
اینستاگرام dr.eshaghiclinic (62.6K)
ایمیل [email protected]
وبسایت شخصی kamargardan.com
بیوگرافی دکتر قاسم اسحاقی

رزومه و سوابق علمی

  • فلوشیپ جراحی ستون فقرات
  • جراح و فوق تخصص دیسک کمر و ستون فقرات
  • فارغ التحصیل از دانشگاه تهران

خدمات تخصصی

  • تصویربرداری ام آر آی دیسک گردن: پدیده دژنراتیو یا فرسایش یا آرتروز ستون فقرات گردنی ناشی از افزایش عوامل استرس زا مکانیکی بر روی ستون فقرات گردنی است.
  • میگرن: میگرن یک سردرد بد و مزاحم است. این بیماری می تواند سردرد ضربان دار ناتوان کننده ای ایجاد کند که روزها بیمار را در رختخواب نگاه دارد.
  • درمان قوز کمر: کیفوزیس در واقع انحنای بیش از حد قسمت بالایی پشت است که باعث می‌شود فرد قوز شده به نظر برسد.
  • درمان بیماری فاست: بیماری مفصل ستون فقرات یا فاست، یک بیماری است که باعث ناراحتی در مفاصلی که ستون فقرات را بهم متصل کرده می شود.

فعالیت در فضای مجازی

دکتر قاسم اسحاقی در اینستاگرام فعالیت گسترده ای دارد. او در صفحه خود به انتشار مسائل آموزشی در زمینه مغز و اعصاب می پردازد و نمونه کارهای خود را به انتشار می گذارد. او اکنون نزدیک به 62.6 هزار دنبال کننده دارد. برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از دکتر می توانید به صفحه اینستاگرام او مراجعه کنید. ایشان علاوه بر اینستاگرام یک وبسایت شخصی گسترده و حرفه ای نیز دارد و در آن به انتشار مطالب آموزشی می پردازد. برای مشاهده آن ها و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت ایشان مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید: دکتر محمد کاظم بخشنده؛ متخصص مغز و اعصاب

اطلاعات مطب

آدرس مطب: ایران، تهران، میدان ونک، خیابان هجدهم گاندی، پلاک 15، طبقه چهارم

تلفن مطب: 02188203590

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر مهرداد حسین زاده؛ جراح مغز و اعصاب

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیبایی

دکتر موفق فولادگر؛ دندان پزشک ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

هومن بهمنش؛ فیلمبردار ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

زری فتحی؛ داور بین‌المللی فوتسال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.