بیوگرافیسرگرمی

آناشید حسینی و دکتر چلبیانلو؛ آشنایی تا ازدواج

به تازگی عکس ها و کلیپ هایی از مراسم ازدواج آناشید حسینی و دکتر امین رضا چلبیانلو در فضای مجازی منتشر شده است. برای اطلاع از زندگینامه ای زوج جوان و نحوه آشنایی آن ها با یکدیگر با مجله شانس همراه شوید.

آناشید حسینی کیست؟

سیده آناشید حسینی در چهارم بهمن ماه سال 1370 متولد شد و پس از دو سال به شهر تهران مهاجرت نمود. او به عنوان طراح لباس و مدلینگ برندهای حجاب فعالیت می کند. او در سال 1396 با امیر حسین مرادیان ازدواج کرد و در سال 1399 از او جدا شد. همسر سابق او فرزند سفیر سابق ایران در دانمارک بوده است. آن ها در نهایت پس از سه سال زندگی مشترک از هم جدا شدند.

بیشتر بخوانید: سیده آناشید حسینی؛ طراح لباس و مدل ایرانی

دکتر امین رضا چلبیانلو

دکتر امین رضا چلبیانلو جراح و دندان پزشک مشهور ایرانی است و در محدوده زعفرانیه تهران فعالیت می کند. ایشان علاوه بر دندان پزشکی در هنر نیز فعالیت دارد.

ماجرای آشنایی

آناشید از مدت ها پیش با دکتر امین رضا چلبیانلو آشنا شد و همین آشنایی زمینه ساز عشق و علاقه میان این زوج گردید. آن ها پس از مدتی رابطه عاشقانه در 27 تیر ماه سال 1401 با یکدیگر ازدواج کردند.

مراسم عروسی لاکچری

دکتر چلبیانلو و آناشید حسینی در 27 تیر ماه سال 1401 با برگزاری یک جشن عروسی لاکچری با یکدیگر ازدواج کردند. آناشید لباس عروسی بسیار زیبایی برای خود و همسرش طراحی کرد و توانست نظر مردم را به خود و سلیقه اش جلب کند.

عکسی از مراسم ازدواج دکتر چلبیانلو و آناشید حسینی

فعالیت در فضای مجازی

این زوج جوان و زبیا در فضای مجازی فعالیت گسترده ای دارند. آناشید در صفحه شخصی خود در اینستاگرام به تولید محتوا در زمینه طراحی لباس و مدلینگ مشغول می باشد و توانسته از این طریق به دنبال کنندگان زیادی برسد. صفحه شخصی آناشید حسینی اکنون 1.3 میلیون فالوئر دارد. دکتر چلبیانلو نیز در فضای اینستاگرام فعالیت زیادی دارد. ایشان در صفحه شخصی خود به انتشار پست و استوری در زمینه دندان پزشکی می پردازد. او اکنون 1 میلیون دنبال کننده دارد. با توجه به ازدواج این زوج به نظر می رسد شاهد رشد و پیشرفت بیشتر آن ها در فضای مجازی باشیم.

اینستاگرام آناشید حسینی anashidhoseini (1.3m)
اینستاگرام دکتر امین رضا چلبیانلو dr.chalabianlu.aminreza (1m)
فعالیت در فضای مجازی
Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر سیدسعید مهاجرزاده؛ متخصص ارتوپدی

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیبایی

دکتر هادی شرونی؛ متخصص گوش و حلق و بینی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

چه جونگ آن؛ بازیگر کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

جنیفر کانلی؛ بازیگر آمریکایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *