بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر بهزاد فتحی؛ دندان پزشک مشهور

دکتر بهزاد فتحی افکاری متخصص پروتز های دندانی ایمپلنت و زیبایی اهل ایران و یکی از بهترین پزشکان و متخصصان ایرانی فعال در این عرصه است. او عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی زنجان می باشد. دکتر فتحی اکنون در محدوده شهر زنجان فعالیت می کند و توانسته نظر مراجعان زیادی را به خود جلب کند. برای آشنایی با رزومه علمی و خدمات تخصصی دکتر بهزاد فتحی افکاری با مجله شانس همراه شوید.

بیوگرافی

دکتر فتحی در سال 1395 توانست مدرک دندان پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تبریز اخذ کند. او در سال 1398 بورد تخصصی خود را در رشته پروتزهای دندانی و ایمپلنت و زیبایی اخذ نمود. دکتر فتحی اکنون عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی زنجان می باشد. برای آشنایی با رزومه علمی و خدمات تخصصی دکتر فتحی با ما همراه شوید.

نام و نام خانوادگی بهزاد فتحی افکاری
حوزه تخصص متخصص پروتز های دندانی ایمپلنت و زیبایی
اینستاگرام dr_fathi_afkari (6.9K)
وبسایت شخصی drfathi-dralavi.com
بیوگرافی دکتر بهزاد فتحی افکاری

رزومه و سوابق علمی

  • متخصص پروتز دندانی، ایمپلنت و زیبایی
  • دارای مدرک دندان پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز
  • عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی زنجان

خدمات تخصصی

  • بلچینگ و سفید کردن دندان ها: سفید کردن دندان ها یا بلچینگ درمانی است که در آن بد رنگی و رنگدانه هایی که به مرور باعث تغییر رنگ دندان ها شده را بر طرف می کند.
  • عصب کشی و درمان ریشه: عصب‌کشی عبارت است از خارج کردن ریشه دندان تمیز نمودن و شکل دادن و فضای کانال تراپی و در انتها پرنمودن آن برای جلوگیری از نفوذ باکتری ها به این ناحیه و بازگشت باکتری ها سیستم اعصاب دندان.
  • ایمپلنت: درمان ایمپلنت از دو پروسه کلی تشکیل می گردد مرحله اول نوعی جراحی می باشد که در آن جسمی پیچ مانند از تیتانیوم در داخل استخوان فک قرار گرفته و نقش ریشه را ایفا می‌کند.
  • لیزر: یکی از درمانهایی که لیزردندانپزشکی میتواند در آن یاری رساننده باشد، استفاده از لیزر جهت تسریع فرایند بلیچینگ در مطب است.

فعالیت در فضای مجازی

دکتر فتحی افکاری در اینستاگرام فعالیت گسترده ای دارد. او در صفحه خود به انتشار مسائل آموزشی در زمینه بهداشت و درمان دهان و دندان می پردازد و نمونه کارهای خود را به انتشار می گذارد. او اکنون نزدیک به 6.9 هزار دنبال کننده دارد. برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از دکتر می توانید به صفحه اینستاگرام او مراجعه کنید. ایشان علاوه بر اینستاگرام یک وبسایت شخصی گسترده و حرفه ای نیز دارد و در آن به انتشار مطالب آموزشی می پردازد. برای مشاهده آن ها و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت ایشان مراجعه کنید. دکتر فتحی اکنون یکی از بهترین و پر طرفدارترین دندان پزشکان ایرانی فعال در عرصه فضای مجازی می باشد.

بیشتر بخوانید: دکتر نیلوفر گودرزی؛ متخصص دندان پزشکی

اطلاعات مطب

آدرس مطب: زنجان، خیابان هفت تیر، ساختمان امین، طبقه دوم، مطب دکتر علوی و دکتر افکاری

تلفن مطب: 09011257405 و 02433326412

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر سرور سادات ایوبی؛ متخصص زنان و زایمان

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر رضا مطیعی؛ متخصص اورولوژی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

روپرت گرینت؛ بازیگر هری پاتر

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

کیم مین ها؛ بازیگر کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *