بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر آزیتا ساعیان؛ روانشناس و متخصص روابط خانوادگی

دکتر آزیتا ساعیان متولد 22 خرداد 1340 در تهران، ایران می‌باشد. او فارغ التحصیل دکترای روانشناسی از دانشگاه IUPS در سال 1994 است و دارای مدارک مختلف در زمینه‌های درمان اعتیاد، انواع وابستگی‌ها و مواد مخدر و مشاوره‌ی ازدواج، خانواده و فرزندان می‌باشد. دکتر آزیتا ساعیان همچنین بنیانگذار موسسه‌ی Embrace Growth، مجری برنامه‌ی تلویزیونی “دنیای عشق” از کانال شکلات و طراح و مجری یک برنامه‌ی رادیویی از سال 1999 تاکنون است.

نام: آزیتا ساعیان
تاریخ تولد: 1340/03/22
ملیت: ایرانی
محل سکونت: ایالات متحده آمریکا
وضعیت تاهل: متاهل (گرگری مورگان Gregory Morgan)
اینستاگرام: (424k) dr.azita_sayan

بیوگرافی دکتر آزیتا ساعیان

آزیتا ساعیان متولد 22 خرداد 1340 در تهران، ایران است. او از نوجوانی به آمریکا مهاجرت کرده و فارغ التحصیل لیسانس روانشناسی از دانشگاه Tufts در سال 1985، فوق لیسانس روانشناسی از دانشگاه NYU در سال 1987 و دکترای روانشناسی از دانشگاه IUPS در سال 1994 می‌باشد. دکتر آزیتا ساعیان همچنین دارای مدارک مختلف در زمینه‌های درمان اعتیاد، انواع وابستگی‌ها و مواد مخدر و مشاوره‌ی ازدواج، خانواده و فرزندان می‌باشد. او بنیانگذار موسسه‌ی Embrace Growth در سال 2001، طراح، مجری و میزبان برنامه‌ی تلویزیونی “دنیای عشق” از کانال شکلات از سال 2001، طراح، مجری و میزبان برنامه‌ی رادیویی از سال 1999 و طراح، مجری و رهبر کارگاه‌های آموزشی ویژه‌ی بانوان و آقایان از سال 2008 تاکنون است. دکتر آزیتا ساعیان سمینارها و کارگاه‌های آموزشی بسیاری از جمله جلسات مشاوره‌ی خصوصی و گروهی در زمینه‌های انتخاب همسر، بهبود روابط، مشکلات خانوادگی، برقراری روابط سالم، وسواس، اضطراب و … برگزار کرده و مدیر بیمارستان پاسفیک در کالیفرنیا و مدیر برنامه‌ی بیمارستان روانی Van Nuys Behavioral Health Hospital می‌باشد و همچنین در انجمن‌ جامعه‌ی روان‌درمانی خانواده و ازدواج در کالیفرنیا و انجمن روانشناسان آمریکا APA عضو است.

تالیفات و انتشارات دکتر آزیتا ساعیان

دکتر آزیتا ساعیان کتاب‌های به زبان انگلیسی و فارسی نوشته است که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به شاد بودن؛ روابط ماندگار؛ عشق؛ هفت راز خوشبختی؛ شور و صمیمیت در روابط نزدیک؛ صحبت‌های عاشقانه؛ مردان، عشق و ازدواج؛ زنان، عشق و ازدواج؛ مردان قهرمان، زنان دوست داشتنی؛ جولی چه چیزی تو را می‌خورد؟ و … اشاره کرد.

گالری عکس‌های آزیتا ساعیان

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر مرجان اوستاد؛ متخصص مغز و اعصاب

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر مژگان صیادی؛ متخصص زنان و زایمان

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

شین وون هو؛ خواننده و بازیگر کره ای

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

مایکل فاسبندر؛ بازیگر آلمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *