بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر آزیتا ساعیان؛ روانشناس و متخصص روابط خانوادگی

دکتر آزیتا ساعیان متولد 22 خرداد 1340 در تهران، ایران می‌باشد. او فارغ التحصیل دکترای روانشناسی از دانشگاه IUPS در سال 1994 است و دارای مدارک مختلف در زمینه‌های درمان اعتیاد، انواع وابستگی‌ها و مواد مخدر و مشاوره‌ی ازدواج، خانواده و فرزندان می‌باشد. دکتر آزیتا ساعیان همچنین بنیانگذار موسسه‌ی Embrace Growth، مجری برنامه‌ی تلویزیونی “دنیای عشق” از کانال شکلات و طراح و مجری یک برنامه‌ی رادیویی از سال 1999 تاکنون است.

نام: آزیتا ساعیان
تاریخ تولد: 1340/03/22
ملیت: ایرانی
محل سکونت: ایالات متحده آمریکا
وضعیت تاهل: متاهل (گرگری مورگان Gregory Morgan)
اینستاگرام: (424k) dr.azita_sayan

بیوگرافی دکتر آزیتا ساعیان

آزیتا ساعیان متولد 22 خرداد 1340 در تهران، ایران است. او از نوجوانی به آمریکا مهاجرت کرده و فارغ التحصیل لیسانس روانشناسی از دانشگاه Tufts در سال 1985، فوق لیسانس روانشناسی از دانشگاه NYU در سال 1987 و دکترای روانشناسی از دانشگاه IUPS در سال 1994 می‌باشد. دکتر آزیتا ساعیان همچنین دارای مدارک مختلف در زمینه‌های درمان اعتیاد، انواع وابستگی‌ها و مواد مخدر و مشاوره‌ی ازدواج، خانواده و فرزندان می‌باشد. او بنیانگذار موسسه‌ی Embrace Growth در سال 2001، طراح، مجری و میزبان برنامه‌ی تلویزیونی “دنیای عشق” از کانال شکلات از سال 2001، طراح، مجری و میزبان برنامه‌ی رادیویی از سال 1999 و طراح، مجری و رهبر کارگاه‌های آموزشی ویژه‌ی بانوان و آقایان از سال 2008 تاکنون است. دکتر آزیتا ساعیان سمینارها و کارگاه‌های آموزشی بسیاری از جمله جلسات مشاوره‌ی خصوصی و گروهی در زمینه‌های انتخاب همسر، بهبود روابط، مشکلات خانوادگی، برقراری روابط سالم، وسواس، اضطراب و … برگزار کرده و مدیر بیمارستان پاسفیک در کالیفرنیا و مدیر برنامه‌ی بیمارستان روانی Van Nuys Behavioral Health Hospital می‌باشد و همچنین در انجمن‌ جامعه‌ی روان‌درمانی خانواده و ازدواج در کالیفرنیا و انجمن روانشناسان آمریکا APA عضو است.

تالیفات و انتشارات دکتر آزیتا ساعیان

دکتر آزیتا ساعیان کتاب‌های به زبان انگلیسی و فارسی نوشته است که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به شاد بودن؛ روابط ماندگار؛ عشق؛ هفت راز خوشبختی؛ شور و صمیمیت در روابط نزدیک؛ صحبت‌های عاشقانه؛ مردان، عشق و ازدواج؛ زنان، عشق و ازدواج؛ مردان قهرمان، زنان دوست داشتنی؛ جولی چه چیزی تو را می‌خورد؟ و … اشاره کرد.

گالری عکس‌های آزیتا ساعیان

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

ژاکلین فرناندز؛ بازیگر هندی

بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

یونس دلفی؛ بازیکن فوتبال ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

گوکهان اوزن؛ موزیسین ترک

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

باده ایشچیل؛ بازیگر مشهور ترکیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.