بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر آزاده مکری؛ متخصص رادیولوژی

دکتر آزاده مکری متخصص رادیولوژی اهل ایران و یکی از بهترین پزشکان و متخصصان ایرانی فعال در این عرصه است. دکتر مکری اکنون در محدوده شهر تهران فعالیت می کند و توانسته نظر مراجعان زیادی را به خود جلب کند. برای آشنایی با رزومه علمی و خدمات تخصصی دکتر آزاده مکری با مجله شانس همراه شوید.

بیوگرافی

دکتر مکری متخصص سونوگرافی و رادیولوژی اهل ایران است. او اکنون بیش از ده سال سابقه فعالیت در این زمینه دارد و توانسته خدمات تخصصی زیادی به مردم ارائه دهد. دکتر مکری اکنون در محدوده شهرک غرب تهران فعالیت می کند و توانسته نظر مراجعان زیادی را به خود جلب کند. برای آشنایی با رزومه علمی دکتر مکری با ما همراه باشید.

نام و نام خانوادگیآزاده مکری
حوزه تخصصمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی
اینستاگرامdr_mokri (19.4K)
وبسایت شخصیdrmokri.com
بیوگرافی دکتر آزاده مکری

رزومه و سوابق علمی

  • بیش از ده سال سابقه فعالیت تخصصی
  • متخصص رادیولوژی و سونوگرافی

خدمات تخصصی

  • سونوگرافی NT: سونوگرافی یک تست تشخیص غیر تهاجمی است که از که از طریق امواج صوتی برای ایجاد تصویر بصری کودک، جفت و رحم و سایر ارگان های لگن استفاده می کند.
  • رادیولوژی: با استفاده از پرتو ایکس و دیگر اقسام امواج و پرتوها برای تشخیص و درمان بیماری و حالات غیرطبیعی بدن تشخیص داده می شود.
  • ماموگرافی: با افزایش سن احتمال ابتلا به سرطان سینه افزایش پیدا خواهد کرد. پیشگیری های لازم بعد از ورود به سن میانسالی اهمیت بیشتری پیدا می کند تا در صورت تشخیص با ماموگرافی، به آسانی آن را درمان کرد.

فعالیت در فضای مجازی

دکتر آزاده مکری در اینستاگرام فعالیت گسترده ای دارد و در صفحه خود به انتشار مسائل آموزشی در زمینه رادیولوژی و سونوگرافی می پردازد و نمونه کارهای خود را به انتشار می گذارد. این دکتر اکنون نزدیک به 19.4 هزار دنبال کننده دارد. برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از دکتر می توانید به صفحه اینستاگرام او مراجعه کنید. ایشان علاوه بر اینستاگرام یک وبسایت شخصی گسترده و حرفه ای نیز دارد و در آن به انتشار مطالب آموزشی می پردازد. برای مشاهده آن ها و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت ایشان مراجعه کنید. لازم به ذکر است که شما می توانید به صورت آنلاین نوبت دریافت کنید.

بیشتر بخوانید: دکتر یاسر صافی؛ متخصص رادیولوژی

اطلاعات مطب

آدرس مطب: تهران، شهرک غرب، بولوار دریا، بین میدان کوثر و پاکنژاد، نبش کوچه فرشته، طبقه پنجم

تلفن مطب: 02188566744

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

بیوگرافی محمدرضا خالد آبادی ؛ بازیکن تیم ملی فوتبال جوانان

بیوگرافی

بیوگرافی کیم نام جون؛ خواننده کره جنوبی

بیوگرافی

بیوگرافی جئون بورام؛ خواننده کره جنوبی

بیوگرافی

بیوگرافی ریو هوا یونگ؛ خواننده کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *