بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر امین رضا چلبیانلو؛ دندان پزشک معروف ایران

دکتر امین رضا چلبیانلو جراح و دندان پزشک مشهور ایرانی است و در محدوده زعفرانیه تهران فعالیت می کند. او عضو انجمن دندان پزشکان اروپا و انجمن ایمپلنت آمریکا است. دکتر امین رضا چلبیانلو عیلرغم این که بسیار جوان هستند اما از رزومه کاری بسیار پر و پیمانی برخوردارند. برای آشنایی با رزومه علمی و خدمات تخصصی دکتر امین رضا چلبیانلو با مجله شانس همراه شوید.

بیوگرافی

دکتر امین رضا چلبیانلو جراح و دندانپزشک، دارای مسترشیپ و فلوشیپ جراحی پیشرفته ایمپلنت، عضو رسمی انجمن ایمپلنتولوژی امریکا، عضو رسمی انجمن ایمپلنتولوژی ایران، مولف کتاب جراحی و پروتز ایمپلنت و عضو انجمن جراح دندانپزشکان اروپا هستند و خدماتی چون جراحی ایمپلنت پیشرفته، پروتز های ایمپلنت، لمینیت سرامیکی غیر تهاجمی (Non Invasive)، جراحی دندان های عقل نهفته، پروتزهای دندانی، ارتودنسی، جراحی های داخل دهانی، کیست های دهانی و درمان ریشه را ارائه می دهند. تمامی این عوامل دست به دست هم داده اند تا از آقای دکتر چلبیانلو، معروف ترین دندانپزشک ایران را بسازند که نه تنها از ایران بلکه از سراسر دنیا به ایشان مراجعه می کنند. برای آشنایی بیشتر با رزومه علمی دکتر چلبیانلو با ما همراه باشید.

نام امین رضا
نام خانوادگی چلبیانلو
تاریخ تولد 20 مرداد 1362
محل تولد تبریز
حوزه تخصص جراح و دندان پزشک
اینستاگرام dr.chalabianlu.aminreza (1M)
وبسایت شخصی http://drchalabianlu-aminreza.com/
بیوگرافی دکتر امین رضا چلبیانو

رزومه و سوابق علمی

 • جراح و دندان پزشک
 • فلوشیپ جراحی پیشرفته ایمپلنت
 • عضو انجمن ایمپلنت آمریکا
 • عضو انجمن ایمپلنت اروپا

خدمات تخصصی

 • لیفت لثه
 • لمینت و روکش تمام سرامیک
 • جراحی سینوس لیفت
 • پیوند استخوان و لثه
 • جراحی فرنوکتومی
 • جراحی کیست های فک و دهان
 • انواع ارتودنسی ثابت و متحرک
 • فلورایدتراپی در کودکان

تهیه کنندگی در سینما

دکتر امین رضا چلبیانلو علاوه بر دندان پزشکی در هنر نیز فعالیت دارد و تهیه کنندگی فیلم بلن (چهار)، تهیه کنندگی فیلم کوتاه آب، تهیه کنندگی فیلم کوتاه باد، تهیه کنندگی فیلم کوتاه خاک، تهیه کنندگی فیلم کوتاه آتش و همچنین سرمایه گذاری در فیلم های راند چهارم، سینما شهر قصه و عروسی مردم را بر عهده داشته است. بسیاری از بازیگران و افراد سرشناس برای انجام امور دندانپزشکی خود به ایشان مراجعه می کنند. همچنین در بسیاری از برنامه های تلویزیونی نیز حضور پر رنگی به هم رسانده اند.

بیشتر بخوانید: دکتر میعاد علم؛ بانوی دندان پزشک ایرانی

فعالیت در فضای مجازی

دکتر امین رضا چلبیانلو در اینستاگرام فعالیت گسترده ای دارد. او در صفحه خود به انتشار مسائل آموزشی در زمینه بهداشت و درمان دهان و دندان می پردازد و نمونه کارهای خود را به انتشار می گذارد. او اکنون نزدیک به 1 میلیون دنبال کننده دارد. برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از دکتر می توانید به صفحه اینستاگرام او مراجعه کنید. ایشان علاوه بر اینستاگرام یک وبسایت شخصی گسترده و حرفه ای نیز دارد و در آن به انتشار مطالب آموزشی می پردازد. برای مشاهده آن ها و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت ایشان مراجعه کنید.او در صفحه اینستاگرام خود عکس های زیادی با هنرمندانی مانند سحر قریشی، رضا عطاران، امیر جعفری، کامران تفتی، علی ضیا و … منتشر کرده است.

عکس دکتر امین رضا چلبیانلو همراه با سحر قریشی

تصاویر دکتر و آناشید حسینی

ارتباط با دکتر

آدرس: تهران، ‎زعفرانیه، مقدس اردبیلی، مابین الف و ب، پلاك ١٤٠، طبقه اول

تلفن:  ۰۲۱۲۶۳۰۹۷۲۶ – ۰۲۱۲۶۳۰۹۷۵۵ – ۰۲۱۲۶۳۰۹۷۷۱

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

سرشه رونان؛ بازیگر ایرلندی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

سونگ جه ریم؛ بازیگر کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

عاطفه نوری؛ بازیگر جوان ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

غزاله جزایری؛ بازیگر محبوب ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *