بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر امین کامرانی راد؛ متخصص ارتوپدی

دکتر امین کامرانی راد متخصص ارتوپدی اهل ایران و یکی از بهترین پزشکان و متخصصان ایرانی فعال در این عرصه است. او فلوشیپ جراحی دست و شانه از فرانسه و آلمان دارد. دکتر کامرانی راد اکنون در محدوده شهر تهران به ارائه خدمات تخصصی مشغول است و توانسته نظر مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای آشنایی با رزومه علمی و خدمات تخصصی دکتر امین کامرانی راد با مجله شانس همراه شوید.

بیوگرافی

دکتر کامرانی راد متخصص ارتوپدی اهل ایران است و در زمینه درمان بیماری های مربوط به استخوان فعالیت می کند. او جراحي های مربوط به دست، شانه و آرنج را انجام می دهد. دکتر کامرانی راد دارای فلوشیپ جراحی دست و شانه از فرانسه و آلمان می باشد. ایشان اکنون علاوه بر مطب شخصی خود در بيمارستان فرمانيه و بيمارستان شهيد چمران نیز فعالیت می کند. برای آشنایی با رزومه علمی دکتر کامرانی راد با ما همراه باشید.

نام و نام خانوادگی امین کامرانی راد
حوزه تخصص متخصص و جراح ارتوپدی
وبسایت شخصی dr-kamrani.com
اینستاگرام drkamranirad (11.1K)
بیوگرافی دکتر امین کامرانی راد

رزومه و سوابق علمی

  • متخصص ارتوپدی
  • فعالیت در بيمارستان فرمانيه و بيمارستان شهيد چمران
  • دارای فلوشیپ جراحی دست و شانه از فرانسه و آلمان

خدمات تخصصی

  • درمان آسیب های ورزشی به کمک سلول های بنیادی شامل استفاده از سلول بنیادی در درمان پارگی رباط صلیبی، استفاده از سلول بنیادی در درمان شانه، استفاده از سلول بنیادی در درمان مچ پا
  • جراحی های تروما و شکستگی: درمان شکستگی بسته به میزان جابجایی و خرد بودن و آسیب بافت نرم متفاوت است. بسیاری از شکستگیهای اطفال با گچ گیری درمان می شود ولی در بزرگسالان معمولا نیاز به جراحی می باشد.
  • جراحی فوق تخصصی زانو: امروزه جدیدترین و بهترین تکنولوژی درمان ارتروز زانو مورد استفاده بین جراحان فوق تخصص زانو استفاده از سلول های بنیادی بند ناف می باشد.
  • درمان غیر جراحی دردهای مفاصل با سلول های بنیادی

فعالیت در فضای مجازی

امروزه اینستاگرام یکی از پر کاربردترین شبکه های اجتماعی در عرصه فضای مجازی است. دکتر کامرانی راد نیز در اینستاگرام فعالیت گسترده ای دارد. او در صفحه خود به انتشار مسائل آموزشی در زمینه استخوان و بیماری های آن می پردازد و نمونه کارهای خود را به انتشار می گذارد. او اکنون نزدیک به 11.1 هزار دنبال کننده دارد. برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از دکتر می توانید به صفحه اینستاگرام او مراجعه کنید. ایشان علاوه بر اینستاگرام یک وبسایت شخصی گسترده و حرفه ای نیز دارد و در آن به انتشار مطالب آموزشی می پردازد. برای مشاهده آن ها و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت ایشان مراجعه کنید. لازم به ذکر است که شما می توانید به صورت آنلاین نوبت دریافت کنید.

بیشتر بخوانید: دکتر فرهاد مازوچیان؛ متخصص ارتوپدی

ارتباط با دکتر

آدرس مطب: تهران، فرمانیه، نرسیده به چهارراه فرمانیه، پلاک 20، بیمارستان فرمانیه

تلفن مطب: 02128152000 و 09122547922

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

پادینا کیانی؛ بازیگر ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

شیدا خلیق؛ بازیگری جوان و باتجربه

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

شیرین اسماعیلی؛ بازیگر فعال سینما و تلویزیون

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی عکاسی

مهتاب ثروتی؛ از عکاسی تا بازیگری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *