بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر علیرضا عابدی؛ متخصص اورولوژی

دکتر علیرضا عابدی متخصص کلیه و مجاری ادراری اهل ایران و یکی از بهترین پزشکان و متخصصان ایرانی فعال در این عرصه است. او عضو انجمن ارولوژی ایران و اروپا می باشد. ایشان اکنون در محدوده شهر اصفهان خدمات تخصصی زیادی به مردم ارائه می دهد و توانسته نظر مراجعان زیادی را به خود جلب کند. برای آشنایی با رزومه علمی و خدمات تخصصی دکتر علیرضا عابدی با مجله شانس همراه شوید.

بیوگرافی

دکتر عابدی در شهر اصفهان متولد شده است. او در سال 1371 توانست مدرک دیپلم تجربی خود را در شهر اصفهان دریافت کند. او در همان سال در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پذیرفته شد. دکتر عابدی اکنون عضو هیئت علمی دانشگاه می باشد و رتبه دوم کتاب سال دانشجویی کشور را از آن خود نموده است. برای آشنایی با رزومه علمی دکتر عابدی با ما همراه باشید.

نام و نام خانوادگی علیرضا عابدی
حوزه تخصص متخصص کلیه و مجاری ادراری
اینستاگرام dralirezaabedi (3.5K)
وبسایت شخصی dzegil.ir
بیوگرافی دکتر علیرضا عابدی

رزومه و سوابق علمی

  • بورد تخصصی کلیه و مجاری ادراری از دانشگاه تهران
  • کسب رتبه دوم کتاب سال دانشجویی کشور
  • عضو هیئت علمی دانشگاه
  • عضو انجمن ارولوژی ایران و اروپا

خدمات تخصصی

  • کرایوتراپی: این روش درمانی برای انواع زگیل‌ها، به خصوص زگیل‌های ناشی از رابطه جنسی، ضایعات عروقی و زگیل آبکی موثر است.
  • پلاسما پن: این دستگاه می‌تواند ضایعات را صرف نظر از وسعت آنها در ناحیه تناسلی، درمان کند.
  • تزریق واکسن گارداسیل: از بیشترین بیماری های جنسی، زگیل تناسلی و زگیل مقعدی است که پزشکان برای جلوگیری، این واکسن را اختراع کردند. گارداسیل از نوع خاصی از ویروس HPV پیشگیری می‌کند.
  • درمان آنژیوکراتوم در زنان: بیماری آنژیوکراتوم معمولا به صورت خوشه ای در قسمت های زیر بدن مانند آلت تناسلی مردان، واژن، ولو و کیسه بیضه ایجاد می‌شود.

فعالیت در فضای مجازی

دکتر علیرضا عابدی در اینستاگرام فعالیت گسترده ای دارد. او در صفحه خود به انتشار مسائل آموزشی در زمینه اورولوژی می پردازد و نمونه کارهای خود را به انتشار می گذارد. او اکنون نزدیک به 3.5 هزار نفر دنبال کننده دارد. برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از دکتر می توانید به صفحه اینستاگرام او مراجعه کنید. ایشان علاوه بر اینستاگرام یک وبسایت شخصی گسترده و حرفه ای نیز دارد و در آن به انتشار مطالب آموزشی می پردازد. برای مشاهده آن ها و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت ایشان مراجعه کنید. لازم به ذکر است که شما می توانید به صورت آنلاین نوبت دریافت کنید و ویزیت شوید.

بیشتر بخوانید: دکتر علیرضا سینا؛ متخصص اورولوژی

اطلاعات مطب

آدرس مطب: اصفهان، خیابان شمس آبادی، ابتدای کوی عالم، مجتمع تجاری عالم آرا، طبقه اول، واحد 103

تلفن مطب: 09130001480 و 031322425972

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر جلیل عماد؛ متخصص ارتوپدی

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر امین باقری؛ متخصص اورولوژی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

لی کوانگ سو؛ بازیگر کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

چنینگ تیتوم؛ بازیگر آمریکایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *