بیوگرافی

علی کاویانی کتولی؛ موسس و مدیر سایت مکتبستان

دکتر علی کاویانی کتولی، موسس و مدیر کانون مکتبستان، یکی از پرمخاطب‌ترین سایت‌های کنکور در ایران است. او در سال ۱۳۹۷ دوره پزشکی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی بابل به اتمام رسانده و تاکنون شغل‌های بسیار متنوع و جالبی را تجربه کرده است. دکتر علی کاویانی بخاطر افکار کاریابی و ایده‌های کارآفرینانه خود به شهرت رسیده است.

نام: علی کاویانی کتولی
ملیت: ایرانی
محل سکونت: بابل، مازندران
اینستاگرام: (207k) maktabestan.ir

بیوگرافی علی کاویانی کتولی

دکتر علی کاویانی متولد شهر گرگان است و در حال حاضر در شهر بابل زندگی می‌کند. او در سال 1390 وارد رشته‌ی پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی بابل شد و در سال ۱۳۹۷ دوره پزشکی عمومی را در این دانشگاه به اتمام رساند. دکتر علی کاویانی در سال 1392 با تاسیس مکتبستان و یاری گرفتن از تیم دانشجویان پزشکی توانست یکی از پرمخاطب‌ترین سایت‌های کنکور در ایران را ایجاد کند. در مکتبستان ۹۰ دانشجوی برتر پزشکی به همراه تیمی از اساتید برتر کنکوری فعالیت می‌کنند. دفتر مرکزی مکتبستان در شهر گرگان، استان گلستان می‌باشد و خدمات آن عمدتا شامل ارایه پکیج‌های شتاب (ویژه رشته تجربی) و ارائه خدمات مشاوره غیرحضوری به سراسر کشور است.

فعالیت‌های علی کاویانی کتولی

علی کاویانی کتولی تاکنون شغل‌های بسیار متنوع و جالب، از واردات کالا در سطح کوچک در سن ۲۲سالگی، تا تاسیس یکی از بزرگترین موسسات آموزشی کنکور ایران، ساخت و ساز ویلا و تجارت برنج را تجربه کرده است. او بخاطر افکار کاریابی و ایده‌های کارآفرینانه خود به شهرت رسیده است. اولین جرقه‌های کارآفرینی و درآمدزایی برای او در دوران دانشجویی زده شد، زمانی که خانواده درگیر مشکل مالی بودند و او برای تامین هزینه‌های شخصی تصمیم گرفت کار کند و درآمدزایی شخصی داشته باشند.

دکتر علی کاویانی همچنین برگزار کننده‌ی دوره‌های ویژه‌ای با نام “از کارآفرینی تا میلیاردر شدن” می‌باشد.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی عکاسیحوزه‌ی گویندگی

محمد صادق محمدی؛ عکاس و گوینده ایرانی

بیوگرافی

بیوگرافی ناکو یابوکی؛ بازیگر و خواننده ژاپنی

بیوگرافی

بیوگرافی کانگ هه وون؛ خواننده کره جنوبی

بیوگرافی

بیوگرافی آن یوجین؛ لیدر گروه آیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *