بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر افشین تجلی؛ متخصص اورولوژی

دکتر افشین تجلی متخصص جراحی مجاری ادرای و فوق تخصص جراحی کلیه اهل ایران و یکی از بهترین پزشکان و متخصصان ایرانی فعال در این عرصه است. ایشان اکنون در محدوده شهر اصفهان خدمات تخصصی زیادی به مردم ارائه می دهد و توانسته نظر مراجعان زیادی را به خود جلب کند. برای آشنایی با رزومه علمی و خدمات تخصصی دکتر افشین تجلی با مجله شانس همراه شوید.

بیوگرافی

دکتر تجلی متخصص جراحی مجاری ادرای و فوق تخصص جراحی کلیه اهل ایران است. ایشان فلوشیپ فوق تخصصی جراحی کلیه اطفال دارد. دکتر تجلی اکنون در مطب شخصی خود در محدوده شهر اصفهان به فعالیت مشغول است و خدمات زیادی به مردم کشور ارائه می دهد. برای آشنایی با رزومه علمی دکتر تجلی با ما همراه باشید.

نام و نام خانوادگی افشین تجلی
حوزه تخصص متخصص جراحی مجاری ادرای و فوق تخصص جراحی کلیه
اینستاگرام tajali.ir2014 (300)
وبسایت شخصی dr-tajali.ir
ایمیل tajali.ir2014[at]gmail.com
بیوگرافی دکتر افشین تجلی

رزومه و سوابق علمی

  • متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری
  • فوق تخصص جراحی کلیه
  • فلوشیپ فوق تخصصی جراحی کلیه اطفال

خدمات تخصصی

  • درمان فتق در کودکان: فتق زمانی رخ می‌دهد که یکی از اندام ها، از داخل دریچه نگهدارنده بافت یا عضله در جای خود، فشاری را به سایر اندام های بدن وارد کند.
  • درمان هیدروسل در کودکان: هیدروسل کیسه ای پر از مایع در اطراف بیضه است که موجب ورم در کیسه بیضه می شود. هیدروسل در نوزادان شایع تر است.
  • تشخیص و درمان واریکوسل در نوجوانان: واریکوسل یک رگ بزرگ شده در کیسه بیضه است که اکثراً در سمت چپ و بسیار بندرت در سمت راست یافت می شود.

فعالیت در فضای مجازی

دکتر افشین تجلی در اینستاگرام فعالیت گسترده ای دارد. او در صفحه خود به انتشار مسائل آموزشی در زمینه اورولوژی می پردازد و نمونه کارهای خود را به انتشار می گذارد. او اکنون نزدیک به 300 نفر دنبال کننده دارد. برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از دکتر می توانید به صفحه اینستاگرام او مراجعه کنید. ایشان علاوه بر اینستاگرام یک وبسایت شخصی گسترده و حرفه ای نیز دارد و در آن به انتشار مطالب آموزشی می پردازد. برای مشاهده آن ها و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت ایشان مراجعه کنید. لازم به ذکر است که شما می توانید به صورت آنلاین نوبت دریافت کنید و ویزیت شوید.

بیشتر بخوانید: دکتر منصوره منصوری؛ متخصص اورولوژی

اطلاعات مطب

آدرس مطب: اصفهان، میدان بزرگمهر، ابتدای خیابان بزرگمهر، جنب داروخانه شبانه روزی ذکریا، ساختمان ۱۵۲، طبقه دوم

تلفن مطب: ۰۳۱۳۲۲۴۳۱۵۹

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر سرور سادات ایوبی؛ متخصص زنان و زایمان

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر رضا مطیعی؛ متخصص اورولوژی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

روپرت گرینت؛ بازیگر هری پاتر

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

کیم مین ها؛ بازیگر کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *