بیوگرافیحوزه‌ی مدلینگ

دنیا مسیحا؛ مدل ایرانی

دنیا مسیحا مدل جوان ایرانی است. او از 17 سالگی کارش را با تشویق و حمایت اطرافیان آغاز کرد و دوره‌های آکادمیک مدلینگ را نزد یک تیم فرانسوی گذراند. دنیا مسیحا به مدت ۷ سال در ایران به عنوان مدل بیوتی کار کرد و حالا بیش از ۲ سال است که در ایتالیا به عنوان مدل بیکینی و فشن مشغول به کار می‌باشد.

نام: دنیا مسیحا
تاریخ تولد: 1371
ملیت: ایرانی
محل سکونت: رم، ایتالیا
اینستاگرام: (24.2k) donyamasiha
قد: ۱۷۲ سانتی‌متر
وزن: ۵۰ کیلوگرم

بیوگرافی دنیا مسیحا

دنیا مسیحا مدل ۲۷ ساله‌ ایرانی با قد ۱۷۲ سانتی‌متر و وزن ۵۰ کیلوگرم است. او از دوران کودکی به تماشای مدل‌ها در تلویزیون علاقه داشت و سعی می‌کرد راه رفتن آن‌ها را تقلید کند. دنیا مسیحا از 17 سالگی کار مدلینگ را با تشویق و حمایت اطرافیان آغاز کرد و دوره‌های آکادمیک مدلینگ را نزد یک تیم فرانسوی گذراند. او به مدت ۷ سال در ایران به عنوان مدل بیوتی کار کرد و حالا بیش از ۲ سال است که در ایتالیا به عنوان مدل بیکینی و فشن مشغول به کار می‌باشد.

فعالیت‎‌های دنیا مسیحا در حوزه‌ی مدلینگ

دنیا مسیحا به مدت 3 سال مدل ثابت شرکت لورآل بوده و با آرایشگران موی مطرح بین‌المللی کار کرده است. او در ایتالیا برای برندهای ایتالیایی و فرانسوی، استرالیایی،‌ روسی و طراحان سرشناس کره‌ای کت‌واک داشته است. عکس‌های او دو بار در یکی از معتبرترین هفته‌نامه‌های ایتالیایی به نام Grand Hotel چاپ شده‌اند. او همچنین در سال 1397 در موزیک ویدئویی از خواننده‌ زن ایتالیایی معروف، Elettra Lamborghini، حضور داشت.

گالری عکس‌های دنیا مسیحا

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

د ویکند؛ خواننده معروف کانادایی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

سلین دیون؛ خواننده مشهور کانادایی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

امینم؛ سلطان رپ جهان

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

دنزل واشنگتن؛ بازیگر مشهور آمریکایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *