بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر محمد طاهر قادری؛ متخصص ارتوپدی

دکتر محمد طاهر قادری متخصص ارتوپدی اهل ایران و یکی از بهترین پزشکان و متخصصان ایرانی فعال در این عرصه است. او دارای فلوشیپ جراحی ورزشی زانو و آرتروسکوپی می باشد. دکتر قادری اکنون در محدوده شهر شیراز به ارائه خدمات تخصصی مشغول است و توانسته نظر مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای آشنایی با رزومه علمی و خدمات تخصصی دکتر محمد طاهر قادری با مجله شانس همراه شوید.

بیوگرافی

دکتر قادری در سال 1358 متولد شد. او در سال 1376 در رشته پزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز پذیرفته شد و در سال 1383 مدرک خود را دریافت کرد. او مدرک تخصص جراحی ارتوپدی را از دانشگاه علوم پزشکی شیراز اخذ نمود. ایشان اکنون با شماره نظام پزشکی 103284 فعالیت می کند. برای آشنایی با رزومه علمی دکتر قادری با ما همراه باشید.

نام و نام خانوادگی محمد طاهر قادری
حوزه تخصص متخصص و جراح ارتوپدی
وبسایت شخصی doctorghaderi.com
اینستاگرام doctor.ghaderi (19.6K)
بیوگرافی دکتر محمد طاهر قادری

رزومه و سوابق علمی

  • فلوشیپ فوق تخصصی جراحی زانو و آرتروپلاستی از دانشگاه علوم پزشکی ایران
  • فلوشیپ جراحی ورزشی زانو و آرتروسکوپی از بیمارستان خصوصی آتیه

خدمات تخصصی

  • تعویض مفصل زانو: آرتروپلاستی زانو نام دیگر جراحی تعویض مفصل زانو است که با هدف تسکین درد ناشی از ابتلا به آرتروز شدید انجام می شود.
  • آرتروپلاستی لگن: در برخی مواقع این ناحیه دچار آرتروز یا ساییدگی می‌شود و یا عواملی مانند روماتیسم، سیاه شدن سر استخوان، ضربه یا تصادفات شدید سبب آسیب شدید به این ناحیه می‌شود در این صورت پزشک مجبور به تعویض مفصل لگن می‌شود.
  • جراحی آرتروسکوپی زانو: آرتروسکوپی زانو از جمله جراحی های ارتوپدی است که به منظور تشخیص و درمان درد و یا دیگر مشکلات زانو مورد استفاده قرار می گیرد.

فعالیت در فضای مجازی

امروزه اینستاگرام یکی از پر کاربردترین شبکه های اجتماعی در عرصه فضای مجازی است. دکتر قادری نیز در اینستاگرام فعالیت گسترده ای دارد. او در صفحه خود به انتشار مسائل آموزشی در زمینه استخوان و بیماری های آن می پردازد و نمونه کارهای خود را به انتشار می گذارد. او اکنون نزدیک به 19.6 هزار دنبال کننده دارد. برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از دکتر می توانید به صفحه اینستاگرام او مراجعه کنید. ایشان علاوه بر اینستاگرام یک وبسایت شخصی گسترده و حرفه ای نیز دارد و در آن به انتشار مطالب آموزشی می پردازد. برای مشاهده آن ها و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت ایشان مراجعه کنید. لازم به ذکر است که شما می توانید به صورت آنلاین نوبت دریافت کنید.

بیشتر بخوانید: دکتر پیام رفائی؛ متخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب

آدرس مطب: شیراز، قصرالدشت، مقابل مسجدالرسول، مرکز فوق تخصصی جراحی زانو و لگن ژیوان

تلفن مطب: 07136300800 و 09173457871

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

جیمز فرانکو؛ بازیگر مشهور آمریکایی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

یون کیون سانگ؛ بازیگر کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

علیرضا آرا؛ بازیگر محبوب ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

فرزین محدث؛ بازیگر ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *