بیوگرافیحوزه‌ی رقصحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی مدلینگ

دمت اوزدمیر؛ بازیگر، رقصنده و مدل کشور ترکیه

دمت اوزدمیر (Demet Özdemir) بازیگر سینما و تلویزیون، رقصنده و مدل در کشور ترکیه است. او فعالیت هنری خود به عنوان رقصنده با حضور در ویدیو کلیپ‌های بنگو اردن، یکی از مشهورترین خوانندگان پاپ کشور ترکیه آغاز کرد و سپس به عضویت گروه رقص Efes Kızları درآمد. دمت اوزدمیر پس از حضور در ویدیو کلیپ مصطفی صندل، یکی دیگر از خوانندگان معروف موسیقی پاپ کشور ترکیه برای بازی در سریال جدید شبکه‌‌‌ی Fox با نام Sana Bir Sır Vereceğim در سال 2013 انتخاب شد و با بازی در سریال بوی توت فرنگی (Çilek Kokusu) در نقش آصلی در سال 2015 به شهرت رسید.

نام: دمت اوزدمیر
نام به لاتین: Demet Özdemir
تاریخ تولد: 1991/02/26
ملیت: ترک
محل سکونت: استانبول، ترکیه
وضعیت تاهل: متاهل (جان یامان، 2018)
اینستاگرام: (8.6m) 1demetozdemir

بیوگرافی دمت اوزدمیر

دمت اوزدمیر (Demet Özdemir) متولد 26 فوریه‌ی 1991 در ازمیر، ترکیه است. خانواده‌ی او از مهاجران بلغارستانی ساکن ترکیه می‌باشند. دمت اوزدمیر یک خواهر و یک برادر بزرگتر از خود دارد و بعد از طلاق پدر و مادرش در 8 سالگی به همراه مادر و خواهرش به استانبول نقل مکان کرده‌ و تا پایان مقطع دبیرستان بیشتر درس نخوانده است.

زندگی شخصی دمت اوزدمیر

دمت اوزدمیر در سال 2015 با همبازی خود یوسف جیم در سریال بوی توت فرنگی وارد رابطه شد، اما بعد از مدتی از او جدا شد. سپس در سال 2018 رابطه‌ی جدیدی با جان یامان (Can Yaman) آغاز کرد. آن‌ها در سریال پرنده سحرخیز (Erkenci Kus) با هم همبازی بوده‌اند.

شروع فعالیت هنری و به شهرت رسیدن دمت اوزدمیر

دمت اوزدمیر فعالیت هنری خود به عنوان رقصنده با حضور در ویدیو کلیپ‌های بنگو اردن، یکی از مشهورترین خوانندگان پاپ کشور ترکیه آغاز کرد و سپس به عضویت گروه رقص Efes Kızları درآمد. او پس از حضور در ویدیو کلیپ مصطفی صندل، یکی دیگر از خوانندگان معروف موسیقی پاپ کشور ترکیه برای بازی در سریال جدید شبکه‌‌‌ی Fox با نام Sana Bir Sır Vereceğim در سال 2013 انتخاب شد و با بازی در سریال بوی توت فرنگی (Çilek Kokusu) در نقش آصلی در سال 2015 به شهرت رسید.

دمت اوزدمیر در سال 2019-2018 با بازی در مجموعه‌ی تلویزیونی پرنده سحرخیز (Erkenci Kus) در نقش صنم آیدین برنده‌ی بهترین بازیگر زن کمدی-رمانتیک سال در چهل و پنجمین جشنواره پروانه طلایی ترکیه شد. او همچنین همراه با جان یامان در سال 2018 به عنوان بهترین زوج تلویزیونی سال در این جشنواره شناخته شد.

دمت اوزدمیر در تبلیغات هواپیمایی پگاسوس

دمت اوزدمیر در سال 2012 به عنوان مدل در ویدیو تبلیغاتی هواپیمایی پگاسوس به ایفای نقش پرداخت.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

د ویکند؛ خواننده معروف کانادایی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

سلین دیون؛ خواننده مشهور کانادایی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

امینم؛ سلطان رپ جهان

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

دنزل واشنگتن؛ بازیگر مشهور آمریکایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *