بیوگرافیحوزه‌ی سرگرمی

کولین فورز؛ یوتیوبر بریتانیایی

کولین فورز یوتیوبر مشهور بریتانیی است و در زمینه بدلکاری و فیلم سازی فعالیت می کند. علاوه بر موارد ذکر شده، او در ساخت اجسام جدید مهارت بالایی دارد و به نوعی یک مخترع است. با مجله شانس همراه شوید تا با این جوان با استعداد بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی

کولین فورز در 14 اکتبر 1979 در شهر استمفرد انگلستان متولد شد. او اصالت انگلیسی تبار دارد. او یک خواهر بزرگتر به نام الی دارد و دوران کودکی را در کنار خانواده خود سپری کرده است. از دوران ودکی به ساخت ابزارهای جدید علاقه ویژه ای داشت. او در این باره می گوید:

خانه ما در دوران کودکی نزدیک یک رودخانه بود. آن موقع برای اولین بار دست به اختراع زدم و یک تاب معلق بر روی روخانه ساختم! اولین تجربه همیشه لذت بخش است.

بیشتر بخوانید:‌ مارکیپلایر؛ یوتیوبر مشهور دو رگه

ترک تحصیل

کولین فورز به ادامه تحصیل علاقه ای نداشت. عشق و زندگی او به ساخت وسایل جدید محدود می شد. بنابراین در سن شانزده سالگی دبیرستان را ترک کرد تا لوله کش شود. او در کار لوله کشی تجارب و مهارت های زیادی کسب کرد که در جهت اختراع برای او مفید بود.

اختراع های معروف

کولین فورز از تجربه و مهارت لوله کشی بهره زیادی برد. او با استفاده از این مهارت ها موفق به ساخت وسایل جدیدی همچون  دیوار مرگ، سریع‌ترین کالسکه بچه، موتورسیکلتی که با نیروی موتورهای تپ‌جت کار می‌کند و یک موتور پرنده شد. فیلم مراحل ساخت تمامی این وسایل در کانال یوتیوب او قابل مشاهده است.

بیشتر بخوانید: پیودی‌پای؛ یوتیوبر مشهور سوئدی

فعالیت در فضای مجازی

کولین فورز یک وبسایت شخصی حرفه ای دارد. این وبسایت شامل بخش هایی مانند درباره من، تماس با من، فروشگاه، وسایل جدید و … است. فعالیت عمده و گسترده او در فضای یوتیوب است. کانال یوتیوب او شامل ویدیوهایی از مراحل ساخت وسایل جدید است. او تا 25 نوامبر 2021 حدود 6 میلیون دنبال کننده دارد و کانال او یی از پر طرفدارترین کانال های بریتانیایی است.

آیا کولین فورز ازدواج کرده است؟

بله کولین ازدواج کرده است و اکنون متاهل می باشد. او یک پسر 9 ساله به نام جیک دارد که در سال 2012 به دنیا آمد. او در ویدیوهای خود از جیک به عنوان بازیگر استفاده می کند و از پسرش می خواهد ساخته های جدید او را تست کند.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی مدلینگ

گونگ هیو جین؛ بازیگر و مدل کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

حسین طیبی؛ بازیکن فوتسال ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

اندرو گارفیلد؛ هنرپیشه مرد عنکبوتی

بیوگرافیحوزه‌ی مدلینگ

آندره‌آ مزا؛ ملکه زیبایی مکزیکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *