بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

چونگها؛ خواننده کره ای از شروع تا درخشش

چونگها

چونگها با نام اصلی کیم چانمی یکی از خوانندگان، طراح رقص و ترانه سراهای کره جنوبی است. او در رشته رقص از دانشگاه سجونگ موفق به فارغ التحصیلی شد. از سال 2016 وارد حرفه آوازخوانی شد و کار خود را با گروه آی او آی آغاز کرد. در حال حاضر یکی از افراد مشهور گروه سولوییست های کره است. در ادامه مطلب بهتر است با مجله شانس همراه باشید تا با زندگی چونگها بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی

چونگها یکی از رقاصان و خوانندگان کره در تاریخ 9 فوریه 1996 در شهر سئول کره جنوبی به دنیا آمد. او در یک خانواده چهار نفر رشد کرد و یک برادر کوچکتر از خود دارد. از کودکی به همراه خانواده به آمریکا رفت و در دالاس، تگزاس بزرگ شد. او به جز کره ای به انگلیسی نیز مسلط است. در آمریکا به نام آنی معروف است.

نام و نام خانوادگیکیم چانمی با نام هنری چونگها
تاریخ تولد9 فوریه 1996
حرفهخواننده، ترانه سرا، طراح رقص
شروع فعالیتاز سال 2016 تاکنون
ملیتکره ای
بیوگرافی چونگها

مجری گری

چونگها در سال 2017 توانست به عنوان مجری برنامه رادیویی با نام لیسن حضور داشته باشد. او در کنار فردی با نام لیتوک از سوپر جونیور در این برنامه مجری گری کرد.

مطالب پیشنهادی: جی یونگ؛ خواننده کره ای و از اعضای BOL4

افتخارات

چونگها در سال 2019 توانست آلبومی از خود با نام گوتا گو را منتشر کند. او در مسابقه ای توانست برای این آهنگ خود جایزه ای را کسب کند. به دلیل فعالیت خوبی که در این سال داشت موفق شد به عنوان بهترین تولید کننده از موسیقی چارت گائون نیز جوایزی کسب نماید. بیلبورد کشور او بیست و پنج آهنگ برتر را اعلام کرد، که البته سومین آهنگ مربوط به ایشان بود. آهنگ او در لیست بیلبورد صد آهنگ برتر کیپاپ نیز قرار گرفت.

بازیگری و رقاصی

چونگها در سال 2016 به همراه لیم نایونگ در درام تلویزیون شرکت کرد و از آنجا موفقیت های پی در پی او شروع شد. او در همان سال در مسابقات رقص هیت د استیج شرکت کرد و در کنار هنرمندان دیگری به رقابت پرداخت. او در این مسابقه نیز درخشید.

فعالیت سولو

این هنرمند عزیز کره ای بعد از اینکه انحلال گروه آی او آی به عنوان یک خواننده سولو آغاز به کار کرد. او کار خود را در سال 2017 با ام ویک روانه بازار کرد و منتشر نمود. در همان سال موفق شد تا اولین آلبوم خود را با نام هندس آن می منتشر نماید.

مطالب پیشنهادی: وو جی یون؛ خواننده موفق کره ای

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی عکاسیحوزه‌ی گویندگی

محمد صادق محمدی؛ عکاس و گوینده ایرانی

بیوگرافی

بیوگرافی ناکو یابوکی؛ بازیگر و خواننده ژاپنی

بیوگرافی

بیوگرافی کانگ هه وون؛ خواننده کره جنوبی

بیوگرافی

بیوگرافی آن یوجین؛ لیدر گروه آیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *