بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

چوی یوجین؛ از خوانندگی با گروه سی ال سی تا بازیگری

بیوگرافی چوی یوجین

چوی یوجین یکی از خوانندگان گروه سی ال سی از کشور کره جنوبی می باشد. او از مدرسه جامع هنرهای عملی سئول در رشته بازیگری فارغ التحصیل شد و در سال 2015 کار خود را با گروه سی ال سی آغاز کرد. بعد از آن نیز در سال 2022 حرفه خوانندگی را با گروه کپلر ادامه داد. در ادامه بهتر است با مجله شانس همراه باشید تا با زندگی یوجین بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی

چوی یوجین متولد 12 آگوست سال 1996 از شهر جئونجو کره جنوبی می باشد. او یک برادر کوچکتر از خود دارد و با خانواده خود زندگی می کند. والدین یوجین او را در این مسیر بسیار تشویق می کنند. او بعد از اینکه از دبیرستان هنرهای سرگرمی هانلیم در رشته سرگرمی فارغ التحصیل شد به مدرسه جامع هنرهای عملی سئول رفت و در رشته بازیگری نیز تحصیل کرد. وی دارای قد 163 سانتی متر و وزن 42 کیلوگرم است است.

نام و نام خانوادگیچوی یوجین
سال تولد12 آگوست 1996
محل تولدکره جنوبی
حرفهخواننده، بازیگر
بیوگرافی چوی یوجین

پیش از شهرت

یوجین از کودکی به رقص و آواز علاقه مند بود. بر همین اساس در نوجوانی به آکادمی آواز شهر می رود و در کل با موسیقی آشنا می شود و این انگیزه ای برای آینده وی شد. برای آزمون به دو کمپانی کیوب و جی وای پی می رود و از هر دو پذیرفته می شود. اما به خاطر علاقه ای که به هیونا داشت کمپانی کیوب را انتخاب می نماید. چهار ماه دور کارآموزی خود را در این کمپانی گذراند و در چند موزیک ویدیو مشاهده شد.

مطالب پیشنهادی: جون.کی؛ آهنگساز، ترانه‌سرا، خواننده، بازیگر و مدلینگ کره جنوبی

بازیگری

این هنرمند جوان ما در سال 2016 به عنوان اولین تجربه بازیگری خود در سریال معلم نیمه شب ایفای نقش می کند. در سال بعد نیز در سریال زندگی سبز به عنوان نقش اصلی نقش آفرینی نمود. در سال 2021 نیز با حضور در سریال ارزششو نداره و وقت خواب دوباره بازیگری را تجربه می نماید و در این بازی ها را در کارنامه بازیگری خود ثبت می نماید.

ناگفته ها

چوی یوجین دارای نام مستعاری با نام خرگوش و جنی می باشد. در صحبت کردن به زبان ژاپنی بسیار مهارت دارد و همیشه والدین خود را الگوی خود قرار داده است. بین رنگ ها بنفش و سفید را بیشتر دوست دارد. در بیان حیوانات هم خرگوش ها و توله سگ ها را بیشتر دوست دارد. به خانواده و دوستان خیلی اهمیت می دهد و غذا خوردن را بسیار دوست دارد. در بین فصول نیز فصل تابستان را خیلی دوست دارد. بیشتر اوقات فراغت خود را صرف پیاده روی، ورزش و گوش کردن به موسیقی می نماید. ساز دهنی را خیلی خوب می نوازد. در بین غذاها هم پای مرغ، کیک و رامن را خیلی دوست دارد. در بین پیتزا و همبرگر، او پیتزا را بیشتر ترجیح می دهد. دارای بینایی ضعیفی می باشد. استعداد چاق شدن هم ندارد.

مطالب پیشنهادی: اوه سونگهی؛ خواننده گروه سی ال سی کره جنوبی

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی عکاسیحوزه‌ی گویندگی

محمد صادق محمدی؛ عکاس و گوینده ایرانی

بیوگرافی

بیوگرافی ناکو یابوکی؛ بازیگر و خواننده ژاپنی

بیوگرافی

بیوگرافی کانگ هه وون؛ خواننده کره جنوبی

بیوگرافی

بیوگرافی آن یوجین؛ لیدر گروه آیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *