بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

سلین دیون؛ خواننده مشهور کانادایی

سلین دیون

سلین دیون خواننده کانادایی است. او از سن نوجوانی فعالیت موسیقی خود را آغاز کرد تا جایی که به یکی از موفق ترین خوانندگان زن جهان تبدیل شد. او در سراسر جان طرفداران بسیاری دارد. در ادامه این مطالب با مجله شانس همراه باشید تا با ناگفته های زندگی این هنرمند بزرگ بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی

سلین دیوون در 30 مارس 1968 در شارلماین کبک دیده به جهان گشود. او در کودکی دچار آسیب تصادف شد و جمجمه اش نیز شکست و چند روزی هم بیهوش بود که خوشبختانه به خیر گذشت. وی سیزده خواهر و برادر دارد. بزرگ شدن در چنین خانواده پرجمعیتی بسیار سخت و دشوار است زیرا مشکلات مالی بسیاری به همراه داشتند و او مجبور بود که کار کند و هفته ای 160 دلار به خانواده کمک کند او کوچکترین عضو خانواده 15 نفری بود.

نام و نام خانوادگی سلین ماری کلودت دیون
تاریخ تولد 30 مارس 1968
حرفه خواننده
شروع فعالیت از سال 1980 تاکنون
اینستاگرام celinedion
بیوگرافی سلین دیون

ازدواج

سلین دیون در دوازده سالگی با فردی با نام رنه آنژیل ملاقات داشت و او 26 سال از سلن بزرگتر بود. در مرحله اول رابطه احساسی بین آن بوجود نیامد اما بعدا به یکدیگر علاقه مند شدند در نهاییت با رنه نیز ازدواج کرد این این تصمیم سلن باعث شد که از طرف مردم انتقادهای منفی دریافت کند. او پنج سال با رنه رابطه پنهانی داشته و از ترس برخورد منفی مردم و خانواده به دلیل اختلاف سنی، این رابطه را پنهان نگه داشته تا اینکه بعد از پنج سال آن را علنی کرده است.

مطالب پیشنهادی: امینم؛ سلطان رپ جهان

نظر خانواده سلن برای خوانندگی

خانواده سلین دیون با خوانندگی او مخالف بودند اما تنها کسی که او را تشویق به خوانندگی کرد رنه، همسرش بود و در این زمینه بسیار ایشان را حمایت کرد. سلن هم تلاش خود را کرد تا تبدیل به یک ستاره شود. او به قدرت تلاش کرد که نه تنها در زمان قید حیات رنه بلکه در زمان بعد از مرگ همسرش نیز یک ستاره باقی ماند.

تسلط به پنج زبان دنیا

سلین دیون توانسته به پنج زبان دنیا تسلط داشته باشد او به زبان های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی و ژاپنی آواز می خواند و با این کار توانسته میلیون ها نفر از سراسر جهان را به سمت خودش جلب کند. زبان مادری ایشان فرانسوی است اما به زبان انگلیسی نیز بسیار مسلط است.

کلکسیون کفش

یکی از بهترین علایق سلین کفش می باشد. طبیعی است که ستاره ای مانند سلن دارای بهترین خانه، ماشین و جواهرات باشد اما در مصاحبه ای گفته که به خرید کفش اعتیاد دارد زیرا بسیار به کفش خریدن علاقه مند است. او اکنون بیش از 500 جفت کفش در منزل خود دارد.

مطالب پیشنهادی: دنزل واشنگتن؛ بازیگر مشهور آمریکایی

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

پادینا کیانی؛ بازیگر ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

شیدا خلیق؛ بازیگری جوان و باتجربه

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

شیرین اسماعیلی؛ بازیگر فعال سینما و تلویزیون

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی عکاسی

مهتاب ثروتی؛ از عکاسی تا بازیگری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *