بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی مدلینگ

بورجو اوزبرک؛ بازیگر تئاتر و تلویزیون کشور ترکیه‌

بورجو اوزبرک (Burcu Özberk) بازیگر تئاتر و تلویزیون کشور ترکیه‌ است و در عرصه‌ی مدلینگ نیز فعالیت می‌کند. او با اولین تجربه‌ی بازیگری خود در سریال حریم سلطان (Muhteşem Yüzyıl) در نقش هوریچیان سلطان (Huricihan Sultan) مورد توجه قرار گرفت و با بازی در سریال دختران آفتاب (guneşin kizlari) در نقش نازلی به شهرت رسید. بورجو اوزبرک اکنون در سریال عشق تجملاتی (Afili Aşk) در نقش عایشه اوزکایالی به عنوان نقش اصلی سریال فعالیت دارد.

نام: بورجو اوزبرک
نام به لاتین: Burcu Özberk
تاریخ تولد: 1989/12/12
ملیت: ترک
محل سکونت: ترکیه
وضعیت تاهل: مجرد
اینستاگرام: (4.1m) burcuozberk

بیوگرافی بورجو اوزبرک

بورجو اوزبرک (Burcu Özberk) متولد 12 دسامبر 1989 در اسکی‌شهر، ترکیه است. او فارغ التحصیل رشته‌ی کنسرواتوار تئاتر از دانشگاه Hacettepe Üniversitesi می‌باشد. بورجو اوزبرک تاکنون ازدواج نکرده، اما در سال 2018 میلادی با انتشار اولین پست اینستاگرامی خود در آن عکس در کنار آلپرن دویماز (Alperen Duymaz) قرار داشت و متنی که زیر آن نوشته بود، خبر از شروع رابطه‌ی عاشقانه خود با او داد.

فعالیت‌های بورجو اوزبرک در عرصه‌ی بازیگری

بورجو اوزبرک با اولین تجربه‌ی بازیگری خود در سریال حریم سلطان (Muhteşem Yüzyıl) در نقش هوریچیان سلطان (Huricihan Sultan) مورد توجه قرار گرفت و با بازی در سریال دختران آفتاب (guneşin kizlari) در نقش نازلی به شهرت رسید. او اکنون در سریال عشق تجملاتی (Afili Aşk) در نقش عایشه اوزکایالی به عنوان نقش اصلی سریال فعالیت دارد و بازی در ایران سریال توانسته جایزه‌ی بهترین بازیگر زن در ژانر کمدی_رمانتیک را به خود اختصاص دهد.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیبایی

دکتر مجتبی ترک صفایی؛ متخصص دندان پزشکی

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر پریسا ابراهیمی؛ کارشناس تغذیه

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

د ویکند؛ خواننده معروف کانادایی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

سلین دیون؛ خواننده مشهور کانادایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *