بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

برهان تونجر؛ بازیکن بسکتبال ترکیه

برهان تونجر (Buğrahan Tuncer) بازیکن حرفه‌ی بسکتبال در کشور ترکیه است که به عنوان پوینت گارد (شخصی که وظیفه سرعت بخشیدن به حملات تیمش با کنترل صحیح توپ و رساندن آن به بهترین بازیکن را دارد) و شوتینگ گارد (کسی که وظیفه امتیازگیری برای تیمش دارد) برای باشگاه ورزشی افس پیلسن (باشگاه بسکتبال حرفه‌ای در شهر استانبول، ترکیه و پرافتخارترین تیم لیگ ترکیه) از سوپر لیگ بسکتبال ترکیه (BSL) و یورو لیگ بازی می‌کند.

نام: برهان تونجر
نام به لاتین: Buğrahan Tuncer
تاریخ تولد: 1993/03/23
ملیت: ترک
محل سکونت: استانبول، ترکیه
وضعیت تاهل: مجرد
اینستاگرام: (38.3k) bugrahantuncer

بیوگرافی برهان تونجر

برهان تونجر (Buğrahan Tuncer) متولد 23 مارس 1993 در استانبول، ترکیه است. او با قد 193 سانتی‌متر و وزن 90 کیلوگرم از سال 2009 میلادی به عنوان یک بسکتبالیست حرفه‌ی برای تیم‌های مختلفی از جمله تیم بشیکتاش (Beşiktaş Basketbol) در استانبول، تیم آلیگا پتکیم (Aliağa Petkim) در ازمیر، تیم مرسین ب.ب (Mersin BB) در سهر مرسین ترکیه و … بازی کرده و اکنون به عنوان پوینت گارد و شوتینگ گارد برای باشگاه ورزشی افس پیلسن (باشگاه بسکتبال حرفه‌ای در شهر استانبول، ترکیه و پرافتخارترین تیم لیگ ترکیه) از سوپر لیگ بسکتبال ترکیه (BSL) و یورو لیگ بازی می‌کند.

زندگی شخصی برهان تونجر

برهان تونجر مدتی است که با ادا اجه، بازیگر سینما و تلویزیون ترکیه، در یک رابطه‌ی عاشقانه به سر می‌برد. بر طبق اخبار درج شده، آن‌ها به مدت دو سال سعی در پنهان کردن این رابطه داشته‌اند، اما با دیده شدن آن‌ها در مکان مختلف این رابطه آشکار شده و اخبار مربوط به آن‌ها در صدر اخبار ورزشی و هنری ترکیه قرار گرفته است. این در حالیست که هنوز در صفحه اینستاگرام هیچ کدام از آنها عکس دو نفره‌ای وجود ندارد.

برهان تونجر در کنار دوست دخترش ادا اجه
برهان تونجر در کنار دوست دخترش ادا اجه

گالری عکس‌های برهان تونجر

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

صبا سهیلی؛ بازیگر زیبای ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

کانگ ته اوه؛ بازیگر کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

زرین تکیندر؛ بازیگر ترکیه ای

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

اس کوپس؛ عضو گروه سونتین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.