بیوگرافیحوزه‌ی آشپزیحوزه‌ی سرگرمی

بهاره سلیمانی؛ اینفلوئنسر آشپزی

بهاره سلیمانی بانوی آشپز ایرانی است که علاوه بر فعالیت حرفه ای آشپزی به اینفلوئنسری در فضای مجازی نیز مشغول است. او در صفحه شخصی خود به آموزش آشپزی می پردازد و توانسته از این طریق شهرت زیادی به دست آورد و در میان مردم ایران شناخته شود. اگر قصد دارید با زندگی نامه و کارهای این بانوی ایرانی بیشتر آشنا شوید و راز موفقیت او را بدانید، با مجله شانس همراه باشید.

بیوگرافی

بهاره سلیمانی آشپز معروف ایرانی در فضای مجازی است. او توانسته از طریق آموزش آشپزی در فضای مجازی به شهرت زیادی دست یابد. او روزانه عکس ها و ویدیوهای زیادی به صورت پست و استوری منتشر می کند و به آموزش آشپزی می پردازد. بهاره این روزها در فضای مجازی از شهرت ویژه ای برخوردار است. او همواره تلاش می کند تا هر چیزی که از آشپزی بلد است را به مردم ایران آموزش دهد و سبب پیشرفت آن ها شود.

نام و نام خانوادگی بهاره سلیمانی
حوزه فعالیت آشپزی، اینفلوئنسر اینستاگرام
اینستاگرام bahareh.soleimani (701K)
بیوگرافی بهاره سلیمانی

آموزش آشپزی

بهاره سلیمانی به آشپزی علاقه زیادی دارد و در صفحه شخصی خود به آموزش آشپزی مشغول است. او در تلاش است که تکنیک های مختلف آشپزی کلاسیک و مدرن را به مردم آموزش دهد. این بانوی جوان ایرانی همواره به آموزش اصول مختلف آشپزی داخلی و بین المللی می پردازد.

بلاگری

بهاره در صفحه شخصی خود علاوه بر آموزش آشپزی، به فعالیت بلاگری نیز مشغول است. او روزانه عکس ها و ویدیوهای زیادی از خود در فضای مجازی منتشر می کند. بهاره توانسته از طریق فعالیت بلاگری در فضای مجازی به شهرت و طرفداران زیادی برسد. لازم به ذکر است که صفحه شخصی او در اینستاگرام روز به روز در حال پیشرفت می باشد.

بیشتر بخوانید: بابک امیری؛ فود بلاگر اینستاگرام

فعالیت در فضای مجازی

بهاره سلیمانی بلاگر ایرانی است که در اینستاگرام فعالیت می کند. او در صفحه شخصی خود با نام bahareh.soleimani فعالیت زیادی دارد و به انتشار پست های آشپزی و بلاگری غذا می پردازد. بهاره اکنون 701 هزار دنبال کننده دارد. این تعداد برای بلاگر غذا آمار بسیار خوبی است و روز به روز نیز در حال پیشرفت و جذب مخاطب بیشتر است.

زندگی شخصی

بهاره سلیمانی متاهل است و یک دختر دارد. او عکس هایی از خود و دخترش در صفحه اینستاگرام خود منتشر می کند. برای دیدن تصاویر این مادر و دختر می توانید به صفحه اینستاگرام بهاره مراجعه کنید.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

سامارا ویوینگ؛ بازیگر استرالیایی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

کانگ سو را؛ بازیگر مشهور کره ای

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

کیم یون هه؛ بازیگر کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

علی مردانه؛ بازیگر و کارگردان ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *