بیوگرافیحوزه‌ی جهانگردی

آسوده و ارنست ایمر؛ زوج جهانگرد و مستندساز

آسوده و آشی زوج جهانگرد و مستندسازی هستند که در یک استودیوی عکاسی و فیلم‌سازی در سوییس با یکدیگر آشنا شده و در سال ۲۰۱۲ ازدواج کرده‌اند. آن‌ها مدتی پس از ازدواج یک ون قدیمی می‌خرند و خودشان آن را بازسازی می‌کنند و در اولین سفر با ماشین‌شان به بروتانی فرانسه می‌روند. آسوده و آشی تاکنون از کشورهای بسیاری دیدن کرده‌اند و در یکی از سفرهای خود به ایران نیز آمده‌اند.

نام: آسوده ایمر نام: ارنست آیمر
ملیت: ایرانی ملیت: سوئیسی
محل سکونت: برن، سوئیس محل سکونت: برن، سوئیس
وضعیت تاهل: متاهل (ارنست ایمر) وضعیت تاهل: متاهل (آسوده)
اینستاگرام: (511k) asuhsworld اینستاگرام: (19.9k) twin_filmmaker

بیوگرافی آسوده و ارنست ایمر

آسوده (آسو) در سن ۱۹ سالگی وارد رشته‌ معماری داخلی دانشگاه غیرانتفاعی می‌شود، اما به دلیل عدم علاقه به این رشته، در دانشگاه هنر و معماری رشته‌ نقاشی می‌خواند. او در ۳۲ سالگی برای یک دوره کارآموزی عکاسی یک ساله از ایران به سوئیس می‌رود و پس از گذشت مدت کوتاهی در یک استودیوی عکاسی و فیلم‌سازی در سوئیس با ارنست (آشی) آشنا می‌شود. آشی دارای مدرک تعمیر هواپیما است. او در سن ۲۱ سالگی از طریق دریا به آمریکای جنوبی می‌رود و بعد از ۴ سال به مکزیک می‌رسد. از مکزیک به تایلند، قطب شمال و جنوب، اروپا، نیوزیلند، چین و استرالیا می‌رود و دوباره به سوییس برمی‌گردد و شغل فیلم‌سازی را انتخاب می‌کند.

آسو و آشی در سال 2012 با هم ازدواج کرده‌اند. آن‌ها زوج جهانگردی هستند که با ماشین ون خود به کشورهای مختلف سفر می‌کنند. آسو و آشی در سفر به صورت آنلاین با مشتری‌های خود کار می‌کنند. آشی یک شرکت فیلم‌سازی دارد. آن‌ها هر سال حدود ۳ ماه را در سوییس می‌گذرانند و در این مدت با مشتری‌های خود بصورت حضوری ملاقات می‌کنند. آسو نیز در کنار کار اصلی خود به کارهای مختلفی از جمله ساخت دستبندهای دست‌ساز با مروارید‌های گرانقیمت، نگهداری از حیوانات خانگی مردم و … می‌پردازد. او از سال 2015 فعالیت خود را در اینستاگرام آغاز کرده و به دلیل داشتن روحیه‌ای خلاق و جست‌وجوگر و همچنین سبک زندگی خود، به محبوبیت بسیاری دست یافته است.

گالری عکس‌های آسوده و ارنست ایمر

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

ییلدیز چاگری آتیکسوی؛ بازیگر و همسر برک اوکتای

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی مدلینگ

برک اوکتای؛ بازیگر و مدل مشهور ترکیه

بیوگرافی

سون دام بی؛ خواننده و بازیگر کره ای

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

سرای کایا؛ شهرت با سریال کوکامین آیلسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *