بیوگرافیحوزه‌ی مدلینگ

آرتا کاظمـی؛ مدل ایرانی

آرتا کاظمـی مدل جوان ایرانی است که به صورت حرفه‌ای در شاخه کت‌واک و فتوشوتینگ فعالیت می‌کند. او مدل برندهای Emporio Armani, Armani Exchange, Jeanswest,  Uniti Yoyostreetwear, Mobile Huawi Honor, Jul et mad Paris Perfumes, Atelier des Ors Perfumes and Colognes، دیجی استایل و بوتیک‌های لباس بوده‌ و در شماره ۱ و ۲ مجله دایامد (مربوط به برند جورجیو آرمانی) و مجله ایتالیایی Persian Idea حضور داشته است.

نام: آرتا کاظمی
تاریخ تولد: 1374
ملیت: ایرانی
اینستاگرام: (12.9k) artakazemi
قد: 190 سانتی‌متر
وزن: 70 کیلوگرم

بیوگرافی آرتا کاظمی

آرتا کاظمی متولد سال 1374 در ایران است. او لیسانس معمــاری دارد و در حوزه‌ی مدلینگ نیز فعالیت می‌کند.

طبق گفته‌ی آرتا کاظمی، در ۱۸ سالگی؛ روزی با خانواده مشغول تماشای سریال ترکیه‌ای بوده که خواهرش او را به یکی از بازیگران تشبیه می‌کند. مدتی بعد دوستان و اقوام نزدیک نیز او را به بعضی بازیگران تشبیه می‌کنند و آرتا به دنبال پیدا کردن تشابهات متوجه می‌شود که این بازیگران صورت استخوانی و قد بلند دارند. آرتا کاظمی به دلیل عدم علاقه‌اش به بازیگری، به سمت مدلینگ رفته و پس از تحقیق درباره‌ی آن، فعالیتش را در این حوزه آغاز کرده است.

آرتا کاظمی تاکنون با برندهای معروفی از جمله Emporio Armani, Armani Exchange, Jeanswest, Uniti Yoyostreetwear, Mobile Huawi Honor, Jul et mad Paris Perfumes, Atelier des Ors Perfumes and Colognes، کار کرده و مدل دیجی استایل و بوتیک‌های لباس بوده‌ و در شماره ۱ و ۲ مجله دایامد (مربوط به برند جورجیو آرمانی) و مجله ایتالیایی Persian Idea حضور داشته است. او همچنین از بین عکاسان با محمد موسوی، علی مرادی، ایمان منصوری، مهرداد صفایی مهر، شهرام جهانیوز، عرفان عسکری و وحید داوری همکاری داشته‌ است.

گالری عکس‌های آرتا کاظمی

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر سیدسعید مهاجرزاده؛ متخصص ارتوپدی

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیبایی

دکتر هادی شرونی؛ متخصص گوش و حلق و بینی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

چه جونگ آن؛ بازیگر کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

جنیفر کانلی؛ بازیگر آمریکایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *