بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

آرشا اقدسی؛ بدلکار ایرانی

آرشا اقدسی بدلکار حرفه ی سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است. او سرمربی کلاس‌های بدلکاری پیمان ابدی، موسس گروه بدلکاران 13، اولین مربی بانجی جامپینگ ایران و نیز اولین مربی تونل باد در ایران می باشد.

نام: آرشا اقدسی
تاریخ تولد: 1361/02/14
ملیت: ایرانی
محل سکونت: تهران، ایران
وضعیت تاهل: مجرد
اینستاگرام: (146k) arshastunt

بیوگرافی آرشا اقدسی

آرشا اقدسی متولد 14 اردیبهشت 1361 در تهران می باشد. او از دوران کودکی به ورزش علاقمند بود و به همین دلیل ورزش رزمی آی کیدو را آموخت و مربی آن شد. آرشا اقدسی در سال 1384 موفق به کسب بورسیه ی تحصیلی ایتالیا در رشته ی تربیت بدنی شد، اما از طریق یک آگهی برای دوره‌های بدلکاری با پیمان ابدی آشنا شد و از رفتن به ایتالیا صرف نظر کرد. او این حرفه را زیر نظر پیمان ابدی ادامه داد تا جایی که توانست سرمربی کلاس‌های بدلکاری او شود. آرشا اقدسی همچنین در رشته های کاراته، اسب سواری، کمانگیری روی اسب، چتربازی، سقوط آزاد، بیس جامپینگ، کار با طناب، پارکور و ورزشهای رزمی سینمایی فعالیت دارد. اولین تجربه ی فیلم سازی آرشا اقدسی، فیلم کوتاهی با نام جمشید آریا به منظور بزرگداشت بازیگر اکشن ایرانی جمشید هاشم پور می باشد که در یک روز ساخته شد و در جشن حافظ به نمایش درآمد. این فیلم در جشنواره ی بین‌المللی فیلم جیپور موفق به کسب دیپلم افتخار شد.

گروه بدلکاران 13 زیر نظر آرشا اقدسی

آرشا اقدسی در 13 بهمن 1385 گروه بدلکاران 13 را تاسیس کرد و فعالیت های بدلکاری خود را در ایران و در عرصه ی بین المللی با این گروه ادامه داد.

آرشا اقدسی در مسابقه ی آب و آتش شبکه ی نسیم

آرشا اقدسی در سال 1395 در مسابقه ی آب و آتش شبکه ی نسیم که در دریاچه شهدای خلیج فارس برگزار شد، به عنوان مجری حضور یافت.

آرشا اقدسی در برنامه ی تلویزیونی خندوانه

آرشا اقدسی در فروردین 1395 در برنامه ی لباهنگ خندوانه حضور یافت و یک اجرای فوق العاده از به آتش کشیدن خود به نمایش گذاشت. او در این برنامه موفق به کسب رکورد سوختن و خواندن هم زمان به مدت 25 ثانیه در ایران شد.

آرشا اقدسی در برنامه ی تلویزیونی عصر جدید

آرشا اقدسی در اردیبهشت 1398 به عنوان یکی از مدرسان گروه آموزشی برنامه ی استعدادیابی عصر جدید به تهیه کنندگی احسان علیخانی انتخاب شده است. با پایان یافتن مرحله مقدماتی این مسابقه، مدرسانی از حوزه‌های مختلف هنری، ورزشی و سرگرمی، راه‌یافتگان به مرحله نهایی را برای شرکت در فینال این مسابقه آموزش می‌دهند.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر سیدسعید مهاجرزاده؛ متخصص ارتوپدی

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیبایی

دکتر هادی شرونی؛ متخصص گوش و حلق و بینی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

چه جونگ آن؛ بازیگر کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

جنیفر کانلی؛ بازیگر آمریکایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *