بیوگرافیحوزه‌ی موسیقیویدیو

آرین راد؛ لیدر گروه شصت ثانیه

آرین راد فعال موسیقیایی ایران و لیدر گروه موسیقی شصت ثانیه است. این گروه از شش جوان با استعداد و خلاق ایرانی تشکیل شده و سبک جدیدی از موسیقی را به بیننده عرضه می کند. برای آشنایی بیشتر با این جوان خوش صدا و با استعداد ایرانی، با مجله شانس همراه باشید.

بیوگرافی

آرین راد لیدر گروه موسیقی شصت ثانیه و بلاگر و یوتیوبر مشهور ایرانی در فضای مجازی است. این جوان ایرانی موسس و بنیان گذار سبک موسیقی ipop در ایران می باشد. او به سبک موسیقی کره ای علاقه زیادی دارد و همواره این سبک را دنبال می کند. آرین در فضای مجازی به تولید محتوای کاور و ری اکت مشغول است.

نام و نام خانوادگی آرین راد
حوزه فعالیت خواننده و یوتیوبر
اینستاگرام ariyenrad (69K)
یوتیوب Ariyen Rad (2.66K)
بیوگرافی آرین راد

گروه 60 ثانیه

آرین راد لیدر گروه موسیقی 60 ثانیه است. این گروه از 6 جوان با استعداد و خلاق به نام های آرین، آدرین، هیرا، کامدین، حامد و آران تشکیل شده است. این گروه در سبک ipop فعالیت می کند. این سبک ایرانیزه شده سبک موسیقی kpop است. kpop یا پاپ کره‌ای یک ژانر از موسیقی عامه‌پسند از کرهٔ جنوبی است.

بیشتر بخوانید: ایمان توسلی؛ بلاگر موسیقی

حضور در عصر جدید

گروه موسیقی 60 ثانیه با حضور در برنامه عصر جدید و اجرایی زیبا توانست با دریافت 4 رای سفید از داوران به مرحله بعد صعود کند. این اجرا توانست نظر مخاطبان و داوران را جذب کند و به یکی از پر بازدیدترین اجراهای این دوره تبدیل شود.

عکسی از گروه موسیقی 60 ثانیه در صحنه عصر جدید

فعالیت در فضای مجازی

آرین در کانال یوتیوب خود به مشاهده موزیک ویدیوهای مشهور از کره جنوبی می پردازد و آن ها را از نظر موسیقیایی و تصویری تحلیل می کند. لازم به ذکر است که او گاهی به همراه اعضای گروه 60 ثانیه به کاور و اجرای این موسیقی ها می پردازد. او اکنون در کانال یوتیوب خود 2.66 هزار مشترک دارد. او علاوه بر یوتیوب در اینستاگرام نیز فعال است و 69 هزار دنبال کننده دارد.

بیشتر بخوانید: کارن همایونفر؛ موسیقی‌دان ایرانی

زندگی شخصی

اطلاعات خاصی در زمینه وضعیت تاهل او وجود ندارد اما به نظر می رسد که آرین مجرد می باشد و تمام تمرکز خود را به موسیقی معطوف نموده است.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر مهدی قاضی؛ متخصص اورولوژی

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیبایی

دکتر ژیلا محمدی آذر؛ متخصص گوش

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

افسر اسدی؛ بازیگر پیشکسوت ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

آلیس براگا؛ بازیگر برزیلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *