بیوگرافیحوزه‌ی سبک زندگی

آرین زمانی؛ بلاگر ایرانی_ایتالیایی

آرین زمانی چهره‌ی اینستاگرامی، اینفلوئنسر و بلاگر فضای مجازی است که به واسطه‌ی انتشار عکس‌های مدلینگ، سبک زندگی و سفرهای خود به نقاط مختلف دنیا و تبلیغات برای برندها و کمپانی‌های مختلف در فضای مجازی شناخته شده‌است. او همچنین به عنوان کمدین از طریق ساخت و انتشار ویدیوهای خنده دار در اینستاگرام خود فعالیت می‌کند.

نام: آرین زمانی
تاریخ تولد: 1374/01/12
ملیت: ایرانی_ایتالیایی
محل سکونت: میلان، ایتالیا
وضعیت تاهل: مجرد
اینستاگرام: (475k) arian_zamani

بیوگرافی آرین زمانی

آرین زمانی متولد 12 فروردین 1374 در ریدجو کالابریا، ایتالیا است. مادرش از شهر تهران و پدرش از شهر اصفهان است و هر دو تاجر می‌باشند. مادرش چند سال در تلویزیون ایتالیا کار کرده و پدرش در شمال زندگی می‌کند، اما آرین همراه با مادرش در جنوب ایتالیا زندگی می‌کند. پدر و مادر آرین در زمان دانشجویی در ایتالیا با هم آشنا شدند و ازدواج کردند.

آرین زمانی در شهر سیسیل زندگی می‌کند، اما برای تحصیل به میلان رفته و در رشته‌ی روابط عمومی و ارتباطات تجاری در دانشگاه میلان تحصیل کرده است. او از سال 2009 فعالیت خود را با انتشار عکس‌هایش در اینستاگرام آغاز کرد و اکنون 5 سال است که بصورت حرفه‌ی در این فضا فعالیت می‌کند. آرین زمانی به واسطه‌ی انتشار عکس‌های مدلینگ، سبک زندگی و سفرهای خود به نقاط مختلف دنیا و تبلیغات برای برندها و کمپانی‌های مختلف در فضای مجازی به شهرت رسیده‌است. او یکی از دوستان صمیمی صدف بیوتی می‌باشد و در یک رویــداد مربــوط به اینفلوئنسرها در فلورانس با وی آشنا شده است.

آرین زمانی به سه زبان ایتالیایی، انگلیسی و فارسی حرف می‌زند، اما خواندن و نوشتن زبان فارسی را نمی‌داند. او فارسی را از مادربزرگ و مادرش یاد گرفته است.

گالری عکس‌های آرین زمانی

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

د ویکند؛ خواننده معروف کانادایی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

سلین دیون؛ خواننده مشهور کانادایی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

امینم؛ سلطان رپ جهان

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

دنزل واشنگتن؛ بازیگر مشهور آمریکایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *