بیوگرافی

آرزو رحمتی و حنیف علی؛ زوج طراح و نجار ایرانی

آرزو رحمتی و حنیف علی، زوج ایرانی هستند که با چوب‌های احیا شده وسایل کاربردی می‌سازند. این زوج از سال 1394 فعالیت هنری خود را آغاز کردند. آن‌ها اولین استودیوی خود را در تهران و دومین استودیو را در منطقه آتاشهیر راهی شهر استانبول افتتاح کردند و اکنون در حال گسترش کسب و کار خود می‌باشند.

نام: آرزو رحمی، حنیف علی
ملیت: ایرانی
محل سکونت: تهران، ایران
وضعیت تاهل: متاهل (1397)
اینستاگرام: (40.5k) r___zu
اینستاگرام کاری: (13.4k) h71designs

بیوگرافی آرزو رحمتی و حنیف علی

آرزو رحمتی و حنیف علی زوج دهه‌ی 60‌ای می‌باشند که در سال 1390 با یکدیگر آشنا شده و در سال 1397 ازدواج کرده‌‌اند. آن‌ها از کودکی به نجاری علاقه داشته و پس از کار کردن در حوزه‌های مختلف، در نهایت به شغل مورد علاقه‌ی خود پرداخته و موفق به تاسیس دو استودیو در تهران و استانبول شده‌اند.

حنیف تا پیش از این، از اواسط دهه‌ی 80 در شرکتی در زمینه‌ی تولید مواد دکوراسیون داخلی و طراحی و اجرا کار می‌کرد. آرزو نیز در زمینه‌ها و فضاهای متنوع از تبلیغات و برندینگ گرفته تا همکاری با یک گلخانه گیاه‌های آپارتمانی فعالیت داشته است.او قبل از شروع کار با حنیف در حوزه چیدمان و طراحی داخلی که به Styling Interior معروف است، مشغول به کار بوده است.

اصطلاح چوب احیا شده به چه معنایی است؟

اصطلاح چوب احیا شده، به چوب‌هایی اطلاق می‌شود که از وسایل و سازه‌های چوبی قدیمی جدا می‌شوند تا از آن‌ها برای ساخت وسایل چوبی جدید استفاده شود. در واقع چوب‌های احیا شده چوب‌هایی هستند که در زندگی قبلی خودشان کاربرد و هدفی داشتند و حالا با احیا شدن قابلیت استفاده در یک وسیله‌ جدید را پیدا کرده‌اند. در احیای چوب تغییری در ماهیت آن داده نمی‌شود و یا مانند بازیافت از ارزش آن‌ها کم نمی‌شود.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

سامارا ویوینگ؛ بازیگر استرالیایی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

کانگ سو را؛ بازیگر مشهور کره ای

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

کیم یون هه؛ بازیگر کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

علی مردانه؛ بازیگر و کارگردان ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *