بیوگرافیحوزه‌ی سرگرمی

عارف غفوری؛ شعبده باز ایرانی ساکن ترکیه

عارف غفوری شعبده باز ایرانی ساکن ترکیه است. او برنده نهایی برنامه ی مشهور تلویزیونی استعدادهای درخشان ترکیه می باشد و در سطح بین‌المللی جایزه ی بزرگ مرلین را کسب کرده و نام خود را در انجمن جادوگران مرلین به عنوان چهره ی برتر در کنار کریس آنجل و دیوید کاپرفیلد به ثبت رسانده است.

نام: عارف غفوری
تاریخ تولد: 1368/09/26
ملیت: ایرانی
محل سکونت: استانبول، ترکیه
وضعیت تاهل: مجرد
اینستاگرام: (1m) arefghafouri

بیوگرافی عارف غفوری

عارف غفوری متولد 26 آذر 1368 در ارومیه می باشد. او بعد از گرفتن دیپلم در 18 سالگی برای ادامه ی تحصیل به ترکیه رفت و بعد از دیده شدن کارهایش در آنجا، موفق به اخذ شهروندی ترکیه از دولت این کشور شد. عارف غفوری فارغ التحصیل لیسانس رشته ی طراحی صنعتی در آنکار می باشد. او از 11 سالگی به شعبده بازی علاقمند و با مطالعه ی کتاب هایی در این زمینه با اصول آن آشنا شد. عارف غفوری با استفاده از تکنیک های تلقین، هیبنوتیزم، زبان بدن و خطای ذهن به شعبده بازی می پردازد. فعالیت او در ایران زیاد جدی گرفته نشد، اما با حضور در مشهورترین برنامه ی استعدادیابی ترکیه رکورد پربیننده ترین برنامه ی تلویزیونی تاریخ ترکیه را از آن خود کرد و به شهرت رسید.

ماجرای نیش خوردن عارف غفوری از مار کبری

عارف غفوری در تیر ماه 1397 در هنگام اجرای نمایش با مار کبری در آنتالیا، دستش مورد حمله ی نیش این مار قرار گرفت و به علت نبود پادزهر این نوع مار در ترکیه برای درمان عازم مصر شد.

دعوت عارف غفوری به برنامه ی عصر جدید

عارف غفوری به برنامه ی تلویزیونی استعدادیابی عصر جدید در ایران دعوت شده، اما به علت مشغله ی کاری فرصت حضور در این برنامه را نداشته است.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

هوشی؛ عضو گروه سونتین

بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

متین کریم زاده؛ بازیکن فوتبال ایرانی

بیوگرافیسرگرمی

انیس محمدی؛ همسر حسین ماهینی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

آن سو هی؛ روابط عاشقانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.