بیوگرافیحوزه‌ی سرگرمی

عارف غفوری؛ شعبده باز ایرانی ساکن ترکیه

عارف غفوری شعبده باز ایرانی ساکن ترکیه است. او برنده نهایی برنامه ی مشهور تلویزیونی استعدادهای درخشان ترکیه می باشد و در سطح بین‌المللی جایزه ی بزرگ مرلین را کسب کرده و نام خود را در انجمن جادوگران مرلین به عنوان چهره ی برتر در کنار کریس آنجل و دیوید کاپرفیلد به ثبت رسانده است.

نام: عارف غفوری
تاریخ تولد: 1368/09/26
ملیت: ایرانی
محل سکونت: استانبول، ترکیه
وضعیت تاهل: مجرد
اینستاگرام: (1m) arefghafouri

بیوگرافی عارف غفوری

عارف غفوری متولد 26 آذر 1368 در ارومیه می باشد. او بعد از گرفتن دیپلم در 18 سالگی برای ادامه ی تحصیل به ترکیه رفت و بعد از دیده شدن کارهایش در آنجا، موفق به اخذ شهروندی ترکیه از دولت این کشور شد. عارف غفوری فارغ التحصیل لیسانس رشته ی طراحی صنعتی در آنکار می باشد. او از 11 سالگی به شعبده بازی علاقمند و با مطالعه ی کتاب هایی در این زمینه با اصول آن آشنا شد. عارف غفوری با استفاده از تکنیک های تلقین، هیبنوتیزم، زبان بدن و خطای ذهن به شعبده بازی می پردازد. فعالیت او در ایران زیاد جدی گرفته نشد، اما با حضور در مشهورترین برنامه ی استعدادیابی ترکیه رکورد پربیننده ترین برنامه ی تلویزیونی تاریخ ترکیه را از آن خود کرد و به شهرت رسید.

ماجرای نیش خوردن عارف غفوری از مار کبری

عارف غفوری در تیر ماه 1397 در هنگام اجرای نمایش با مار کبری در آنتالیا، دستش مورد حمله ی نیش این مار قرار گرفت و به علت نبود پادزهر این نوع مار در ترکیه برای درمان عازم مصر شد.

دعوت عارف غفوری به برنامه ی عصر جدید

عارف غفوری به برنامه ی تلویزیونی استعدادیابی عصر جدید در ایران دعوت شده، اما به علت مشغله ی کاری فرصت حضور در این برنامه را نداشته است.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیبایی

دکتر مجتبی ترک صفایی؛ متخصص دندان پزشکی

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر پریسا ابراهیمی؛ کارشناس تغذیه

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

د ویکند؛ خواننده معروف کانادایی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

سلین دیون؛ خواننده مشهور کانادایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *