اینستاگرام وب‌سایت شانس را دنبال کنید.

بیوگرافیسبک زندگی کودکان

آرات حسینی؛ پسربچه ی ورزشکار ایرانی

آرات حسینی یکی از چهره های اینستاگرامی است که از طریق انجام حرکات ورزشی جذاب و انتشار ویدیوهایی از آن توسط پدرش در فضای مجازی به شهرت رسیده است.

نام: آرات حسینی
تاریخ تولد: 1392/07/08
ملیت: ایرانی
محل سکونت: بابل، ایران
اینستاگرام: (2.4m) arat.gym

بیوگرافی آرات حسینی

آرات حسینی متولد 8 مهر 1392 در شهر بابل می باشد. پدرش محمد حسینی در بابل میوه فروشی داشته و مادرش خانه دار است. او تنها یک خواهر بزرگتر از خود دارد. آرات حسینی فعالیت خود را از یک سالگی با مربیگری پدرش در ژیمناستیک و آکروبات شروع کرده و مورد تحسین و تعجب جهان قرار گرفته است. پدر آرات در تلاش است که از او یک قهرمان ملی بسازد و رکوردی که در رشته ی شنا توسط یک شناگر 14ساله زده شده، توسط او شکسته شود یا یک رکوردی را در المپیک به ثبت برساند که به‌ عنوان کم سن و سال‌ تری رکورددار المپیک شناخته شود.

حضور آرات حسینی در چین

آرات حسینی در شهریور ماه 1395 از طریق صفحه ی اینستاگرامش به برنامه ی اعجوبه ها ی دنیا در چین دعوت شد. او در این برنامه زنده با پشت سر هم گذاشتن چندین مرحله از جمله صخره نوردی، آویزان شدن و حرکت عمودی و افقی بدون وقفه و اشکال از طرف تماشاگران و کارشناسان لقب بچه شگفت انگیز را از آن خود کرد.

مارسلو طرفدار آرات حسینی

مارسلو فوتبالیست برزیلی تیم ملی برزیل و کاپیتان دوم باشگاه رئال مادرید، طرفدار آرات است و چند باری در اینستاگرام ویدیوهایش را لایک کرده و کامنت گذاشته است.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

شاهین بنان؛ خواننده‌ی ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی مدلینگ

ماتیلد تانتوت؛ مدل ایرانی_فرانسوی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

فلورا سام؛ بازیگر ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

نیکیتا؛ خواننده‌ی ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *