بیوگرافیحوزه‌ی سرگرمی

آنتونیو اسفندیاری؛ پوکر باز حرفه ی ایرانی

آنتونیو اسفندیاری با نام اصلی امیر یک پوکرباز حرفه ی ایرانی _آمریکایی و یک شعبده باز سابق است. او در سال 2013 میلادی رکورد بالاترین جایزه ی نقدی مسابقات قهرمانی پوکر را با بردن 18.3 میلیون دلار در میان رکوردهای جهانی گینس به نام خود ثبت کرد.

نام: امیر اسفندیاری
نام مستعار: آنتونیو اسفندیاری
تاریخ تولد: 1357/09/17
ملیت: ایرانی
محل سکونت: کالیفرنیا، ایالات متحده
اینستاگرام: (81.8k) magicantonio

بیوگرافی آنتونیو اسفندیاری

آنتونیو اسفندیاری با نام اصلی امیر متولد 17 آذر 1357 در تهران می باشد. او در سن 9 سالگی به همراه خانواده ی خود به شهر سان خوزه، کالیفرنیا مهاجرت کرد و در سال 1997 از دبیرستان دل مار فارغ التحصیل شد. او در سن 19 سالگی به علت علاقه ی خود به شعبده بازی و با این تصور که امیر نام مناسبی برای یک شعبده باز نیست، نام خود را به آنتونیو تغییر داد. آنتونیو اسفندیاری در دوران جوانی به عنوان گارسون در یکی از رستوران‌های کالیفرنیا کار می کرد و در این دوره به تردستی علاقمند شد و با خرید کارت‌های مخصوص تردستی این کار را یاد گرفت. او در سن 20 سالگی توانست یک تردست ماهر شود و با استفاده از استعدادش ساعتی 300 تا 400 دلار کسب درآمد کند. آنتونیو اسفندیاری پس از دعوت شدن به یک بازی پوکر در تگزاس به این بازی علاقمند شد. او در سال 2002 میلادی مقام سوم WPT را کسب کرد و 44 هزار دلار برنده شد. آنتونیو اسفندیاری در سال 2004 میلادی پس از برنده شدن در تورنومنت پوکر کلاسیک لس آنجلس به عنوان جوان ترین بازیکن WPT شناخته شد. او در سال 2013 میلادی رکورد بالاترین جایزه ی نقدی مسابقات قهرمانی پوکر را با بردن 18.3 میلیون دلار در میان رکوردهای جهانی گینس به نام خود ثبت کرد. بردهای آنتونیو اسفندیاری در WSOP و WPT به او این فرصت را داد که بتواند در میزهای سنگین پوکر نیز حضور داشته باشد.

بازیگری آنتونیو اسفندیاری

آنتونیو اسفندیاری به عنوان بازیگر در فیلم های The Grand، Lucky You، Deal، All in: The poker movie نقش آفرینی کرده است. او همچنین در برنامه های تلویزیونیPoker After Dark، Poker Superstars Invitational Tournament و High Stakes Poker حضور داشته است.

کتاب آنتونیو اسفندیاری

آنتونیو اسفندیاری نویسنده ی کتاب «The Secrets of play for cash» می باشد که در سال 2008 میلادی در فرانسه چاپ شده است.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیبایی

دکتر مجتبی ترک صفایی؛ متخصص دندان پزشکی

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر پریسا ابراهیمی؛ کارشناس تغذیه

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

د ویکند؛ خواننده معروف کانادایی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

سلین دیون؛ خواننده مشهور کانادایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *