بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

آنت بنینگ؛ هنرپیشه موفق آمریکایی

آنت بنینگ

آنت بنینگ بازیگر آمریکایی است که از سال 1980 فعالیت خود را آغاز نمود. او ابتدا در رشته هنرهای تئاتر شروع به تحصیل کرد و بعد از اتمام تحصیلات در فستیوال شکسپیر شروع به اجرا کرد، از آثار او می توان به سریال هایی مانند مرگ بر روی نیل، مریخ حمله می کند، کاپیتان مارول و زیبای آمریکایی و زنان اشاره کرد. در ادامه با مجله شانس همراه باشید تا با ناگفته های زندگی این هنرپیشه موفق بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی

آنت بنینگ در 29 مه 1958 در آمریکا متولد شد او یک بازیگر موفق و سرشناس می باشد و در مدت چهار دهه فعالیت توانست یک جایزه از فیلم بفتا و دو جایزه از گلدن گلوب را برنده شود. بنینگ فعالیت خود را از سال 1980 با تئاتر شروع کرد. او شخصی بود که در فیلم زیبای آمریکایی نقش متفاوتی را اجرا کرد او در نقش یک مادر آمریکایی خودخواه ایفای نقش کرد.

نام و نام خانوادگی آنت بنینگ
تاریخ تولد 29 مه 1958
حرفه بازیگر
شروع فعالیت از سال 1980 تاکنون
اینستاگرام annette.bening
بیوگرافی آنت بنینگ

ازدواج

آنت بنینگ با یکی از خوش تیپ ترین های هالیوودی به نام وارن بیتی ازدواج کرد ثمره این ازدواج چهار فرزند بود شروع رابطه آنها از سال 1991 آغاز شد و موجب تغییر زندگی آنت شد. او کوچک ترین فرزندش را وقتی که 42 سال سن داشت، به دنیا آورد. این زوج با اینکه بسیار معروف هستند اما مسائل خصوصی زندگی خود را اصلا در رسانه های اجتماعی عنوان نمی کنند.

مطالب پیشنهادی: گرتا گرویگ؛ هنرپیشه و کارگردان آمریکایی

بازی در فیلم های سینمایی

آنت بازی در فیلم سینمایی را از سال 1994 با بازی در فیلم هایی چون رابطه عاشقانه، والموت، کارت پستال هایی از لبه پرتگاه، کلاهبرداران، در مطان جرم، در مورد هنری، باگزی، چراگاه آزاد، جولیا بودن، زنان، مادر و فرزند، بچه ها حالشان خوب است، جینجر و رزا، چهره عشق، جستجو، دنی کالینز، خود زندگی، گزارش، شکاف امید و … آغاز کرد و به شهرت خود افزود.

جوایز

آنت تاکنون 4 بار برای فیلم بچه ها حالشان خوب است، جولیا بودن، زیبای آمریکایی و کلاهبردان نامزد دریافت اسکار شده است. او توانست به دلیل بازی خوب در فیلم های جولیا بودن و بچه ها حالشان خوب است گلدن گلوب را به خانه ببرد. در بازی در فیلم خانم هریس نیز او نامزد دریافت جایزه شد، ایشان تاکنون 126 بار نامزد دریافت جایزه از جشنواره ها شده است، اما می توان بهترین نقش او را در فیلم زیبای آمریکایی دانست که به نحو احسن نقش آفرینی کرد.

مطالب پیشنهادی: کوین اسپیسی؛ بازیگر هالیوودی

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

دی‌جی خالد؛ رپر آمریکایی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

سم اسمیت؛ خواننده بریتانیایی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

استینگ؛ خواننده راک

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی نویسندگی

مل گیبسون؛ بازیگر و کارگردان آمریکایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *