بیوگرافیسرگرمی

انیس محمدی؛ همسر حسین ماهینی

بیوگرافی انیس محمدی

بیوگرافی

انیس محمدی (anis mohmedi) یکی دیگر از چهره های پرحاشیه ایران می باشد که با منتشر کردن تصاویر جنجالی در فضای مجازی بسیار موفق ظاهر شده است و طرفداران بسیار زیادی را به دست آورده است. انیس محمدی نیز اهل بوشهر است و اطلاعی از سن همسر حسین ماهینی در دسترس نیست. با این وجود او نیز با قبول تبلیغات اینستاگرامی به درآمد بالایی رسیده است.

حسین ماهینی در تاریخ ۲۵ شهریور ۱۳۶۵ در بوسهر به دنیا آمد. وی بازیکن فوتبال است و تا به امروز سابقه عضویت در تیم های لیگ برتری چون ذوب آهن، نساجی، سایپا را در کارنامه خود دارد. حسین یکی از بهترین مدافعان ایران به شمار می رود. در این مطلب شما را با همسر بی حجاب حسین ماهینی آشنا خواهیم کرد؛ با مجله شانس همراه باشید.

نام انیس محمدی (anis mohmedi)
ملیت ایران، بوشهر
شغل مدل و چهره اینستاگرامی
همسر حسین ماهینی
اینستاگرام anis.mohmedi
بیوگرافی انیس محمدی

انیس محمدی و انیس محمدی

این دو از همان دوران نوجوانی با همدیگر آشنا شدند و رابطه نزدیک و صمیمانه ای را آغاز کردند. خانم انیس در سال 1394 با حسین ماهینی بازیکن سابق تیم پرسپولیس ازدواج کرد. ثمره زندگی مشترک آنها دو فرزند به نام های مایسا و سورن می باشد.

مطالب پیشنهادی: پریسا امامی؛ مدل مشهور اینستاگرام

جنجال ها

همانطور که گفته شد خانم انیس محمدی تا به امروز جنجال های بسیاری آفریده است. او با منتشر کردن کلیپ های جنجالی در اینستاگرام به شهرت رسیده است. در جدیدترین فیلمی که او در صفحه خود قرار داده در حال بوسیدن حسین است.

مطالب پیشنهادی: نازنین افشین جم؛ مدل زیبای ایرانی

اینستاگرام انیس محمدی

خانم محمدی نیز همانند بسیاری از هنرمندان اینستاگرام را که یکی از شبکه های محبوب و پرطرفدار است مرکز فعالیت خود قرار داده است روزانه عکس ها و فیلم هایی را از لحظه لحظه زندگی خود به اشتراک می گذراد. اگرچه فعالیت گسترده ای در این پلتفرم انجام می دهد اما فالوئرهای چندان زیادی را به دست نیاورده است و افراد بسیار کمی صفحه او را دنبال می کنند. پیچ اینستاگرام او هم اکنون تقریبا 114 هزار نفر دنبال کننده دارد، شما با کمی جست و جو می توانید صفحه اصلی او را پیدا کنید. نکته دیگری که باید توجه کنید این است که علاوه بر اینستاگرام در برنامه های یوتیوب و کلاس هاوس نیز حضور فعالی دارد.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر مهرداد حسین زاده؛ جراح مغز و اعصاب

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیبایی

دکتر موفق فولادگر؛ دندان پزشک ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

هومن بهمنش؛ فیلمبردار ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

زری فتحی؛ داور بین‌المللی فوتسال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.