بیوگرافی

امیر توسلی؛ بررسی روابط و حواشی

امیر توسلی یکی از بهترین یوتیوبرهای ایرانی است که امروزه مورد توجه زیادی قرار گرفته است. این پسر جوان در ویدیو های یوتیوب خود به بررسی موارد طنز مختلف می پردازد. با مجله شانس همراه باشید تا درباره زندگی این جوان طناز ایرانی، اطلاعات بیشتری کسب کنید.

بیوگرافی

امیر توسلی یوتیوبر مشهور ایرانی است. او در تهران متولد شده و اکنون حدود 25 ساله است. بر اساس گفته دوستان و خانواده، امیر از کودکی به انجام کار های بامزه علاقه داشته است. به شکلی که او در فضای دوستان و یا خانواده خود به صحبت درباره موارد مختلف می پرداخته و باعث شادی جمع می شده است. این روحیه باعث شد که این مرد جوان با وجود سن کمی که دارد، به سرعت محبوب شود. امیر در تمام دوران کودکی خود علاقه بسیاری به کمدین شدن داشته و تا حدی آرزوی خود را براورده شده می بیند. چرا که باعث شادی تعداد افراد زیادی می شود. البته او بار ها اعلام کرده است، که به دلیل ترس از صحنه، فضای مجازی را بیش تر می پسندند.

آیا امیر مهاجرت کرده است؟

امیر توسلی در ایران متولد شده است و شهر محل تولد او نیز تهران می باشد. اما در حال حاضر در خارج از ایران ساکن است و در کانادا زندگی می کند. امیر بار ها علت مهاجرت خود را خانواده اش دانسته است. چرا که بر اساس گفته های این مرد جوان، امیر در دوره نوجوانی به همراه والدینش خود ایران را ترک کرده است.

بیشتر بخوانید: کیودی پای؛ یوتیوبر محبوب ایرانی

فعالیت در یوتیوب

فعالیت عمده امیر توسلی در یوتیوب است. کانال او اکنون 91.4 هزار مشترک دارد. البته تعداد بازدید های ویدیو های امیر بیش تر است. چرا که اغلب دنبال کننده های او در یوتیوب کانال او را سابسکرایب نکرده اند.

محتوای کانال امیر توسلی

محتوای عمده کانال امیر توسلی، بررسی فرهنگ ایران و کانادا می باشد. امیر در ویدیو ها خود از دوستان کانادایی خود دعوت می کند، تا به بررسی فرهنگ ایران و تفاوت های موجود بپردازد. ریکشنی که مردم کانادا نسبت به فرهنگ ایران و رسم و رسوم های موجود دارند، بسیار جالب و مورد توجه است. این دسته از چالش ها و ویدیو های امیر بسیار مخاطب دارد. این دسته از ویدیو های امیر در حدود 22 هزار بازدید داشته است.

بیشتر بخوانید: بنیامین رضایی؛ تراول بلاگر ایرانی

چالش 24 ساعت در استخر ژله

چندی پیش امیر توسلی برای 24 ساعت در حمام ژله به سر برد. این ویدیو بسیار بامزه و در عین حال جالب است، در حدود 240 هزار بار دیده شد. چالش های امیر جز بهترین و جذاب ترین چالش های موجود در فضای یوتیوب می باشد.

آیا امیر ازدواج کرده است؟

امیر توسلی از جمله بی حاشیه ترین یوتیوبرهای ایرانی است و علاقه چندانی به انتشار زندگی خصوصی خود ندارد. طبق اطلاعات موجود در فضای مجازی او تا کنون ازدواج نکرده و مجرد است. احتمال دارد که او با دختر یا دخترهایی رابطه دوستی و عاشقانه داشته باشد.

user42

Recent Posts

مهتاب شیروانی؛ بازیگر زیبای ایرانی

بیوگرافی، زندگی شخصی، علایق و ناگفته های مهتاب شیروانی و همسرش را می خوانید؛ با…

8 دقیقه ago

فرزانه داوری؛ مادر مونا بانکی پور

در این مطلب بیوگرافی، زندگی شخصی، حواشی و ناگفته های فرزانه داوری و همسرش را…

4 ساعت ago

دکتر فاطمه رزمجو؛ متخصص دندان پزشکی

دکتر فاطمه رزمجو متخصص دندان پزشکی ترمیمی و زیبایی اهل ایران و یکی از بهترین…

6 ساعت ago

دکتر علی اعتمادی؛ متخصص طب سوزنی

دکتر علی اعتمادی متخصص طب سوزنی اهل ایران و یکی از بهترین پزشکان و متخصصان…

6 ساعت ago

یون جی سونگ؛ بیوگرافی و علایق

بیوگرافی یون جی سونگ (به انگلیسی Yoon Ji-sung) متولد 8 مارس 1991 در استان گانگوون،…

1 روز ago

راجکومار رائو؛ بازیگر محبوب هندی

در این مطلب بیوگرافی، زندگی شخصی، حواشی و ناگفته های راجکومار رائو و همسرش را…

1 روز ago