بیوگرافیحوزه‌ی سرگرمی

امیر روز؛ یوتیوبر و تیک تاکر

امیر حسین فتحی پور که با نام هنری امیر روز شناخته می شود، بلاگر فضای مجازی، کارگردان ویدیو، یوتیوبر و تیک تاکر مشهور ایرانی است. او در اینستاگرام به انتشار پست و استوری مشغول است و همواره عکس و ویدیو در پیج خود منتشر می کند. در ادامه مطلب بیوگرافی و زندگی شخصی امیر روز را می خوانید و با روابط شخصی او آشنا می شوید؛ با مجله شانس همراه باشید.

زندگینامه

امیر حسین فتحی پور در 21 آذر 1380 در شهر تهران دیده به جهان گشود و اکنون 20 ساله است. این جوان با استعداد ایرانی به فعالیت در فضای مجازی مشغول است و توانسته از این طریق دنبال کنندکان زیادی به دست آورد. امیر حسین با نام هنری امیر روز مشغول فعالیت می باشد و مدتی است که به کشور ترکیه مهاجرت نموده است.

نام و نام خانوادگی امیر حسین فتحی پور
تاریخ تولد 21 آذر 1380
محل تولد تهران، ایران
شغل بلاگر، کارگردان ویدیو، یوتیوبر و تیک تاکر
اینستاگرام amirrrooz (1.6 M)
یوتیوب Amir Rooz (32.2K)
زندگینامه امیر روز

فعالیت در اینستاگرام

امیر اولین پست خود را در 20 ژوئن سال 2020 در اینستاگرام منتشر کرد و در مدت کمتر از دوسال توانست به 1.6 میلیون فالوئر برسد که آمار فوق العاده اس برای او محسوب می شود. او در پیج خود ویدیوهایی را منتشر می کند که خود کارگردانی کرده است. ویدیوهای اومحتوای سرگرمی دارند و شما می توانید با مراجعه به پیچ امیر، ویدیوهای او را مشاهده کنید و دقایقی را شاد باشید.

مطالب پیشنهادی: کیودی پای؛ یوتیوبر محبوب ایرانی

فعالیت در یوتیوب

امیر روز در یوتیوب نیز یک کانال شخصی دارد و در آن به انتشار ویدیوهای خود مشغول است. کانال یوتیوب امیر اکنون نزدیک به 32.2 هزار مشترک دارد. این تعداد مشترک در یوتیوب آمار بسار خوبی است و می تواند درآمد زیادی برای امیر کسب کند.

رابطه با نیکا

گفته می شود که امیر روز با نیکا در رابطه عاشقانه قرار دارد. درستی این ماجرا هیچ وقت توسط این دو نفر تایید نشد بنابراین نمی توانیم آن را تایید یا رد کنیم.

مطالب پیشنهادی: آرش آروین، تراول بلاگر ایرانی

وبلاگ شخصی

امیر روز یک وبلاگ شخصی ارد که در آن بیوگرافی کوتاهی از خود و کارهای خود منتشر نموده است. علاوه بر آن می توانید تعدادی از عکس های او را نیز در این وبلاگ مشاهده کنید. برای کسب اطلاعات بیشار به وبلاگ شخصی امیر مراجعه کنید.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر سیدسعید مهاجرزاده؛ متخصص ارتوپدی

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیبایی

دکتر هادی شرونی؛ متخصص گوش و حلق و بینی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

چه جونگ آن؛ بازیگر کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

جنیفر کانلی؛ بازیگر آمریکایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *