بیوگرافی

علی‌اکبر رائفی‌پور؛ سخنران و نظریه‌پرداز ایرانی

علی‌اکبر رائفی‌پور سخنران و نظریه‌پرداز ایرانی است که با سخنرانی‌های خود در حوزه‌های مهدویت، فراماسونری، صهیونیسم، فرقه‌های نوظهور و ابعاد مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی به شهرت رسیده است.

نام: علی‌اکبر رائفی‌پور
تاریخ تولد: 1363/02/08
ملیت: ایرانی
محل سکونت: تهران، ایران
وضعیت تاهل: متاهل
اینستاگرام: (528k) masaf

بیوگرافی علی‌اکبر رائفی‌پور

علی‌اکبر رائفی‌پور متولد 8 اردیبهشت 1363 در تهران است. او فارغ التحصیل لیسانس رشته حسابداری می باشد. پدر بزرگ مادری و پدرش‌اش از ملاها و پیش نمازهای مسجد بودند و این پیشینه مذهبی باعث شد تا رائفی‌پور فعالیت خود را با نوشتن و بحث و جدل‌های دانشگاهی شروع کند. او با سخنرانی‌های خود در حوزه‌های مهدویت، فراماسونری، صهیونیسم، فرقه‌های نوظهور و ابعاد مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی به شهرت رسیده است. از جمله سخنرانی‌های او می توان به تشریح نشانه‌های مخفی در پول دلار مبنی بر اینکه 236 سال پیش طرح حمله به برج‌های دوقلو کشیده و برنامه ریزی شده بود و در مورد فراماسونری و نشانه‌سازی صهیونیسم با اهرام ثلاثه مصر و تک چشم اشاره کرد.

ازدواج علی‌اکبر رائفی‌پور

علی‌اکبر رائفی‌پور ازدواج کرده و متاهل است. در بسیاری از منابع از دکتر پرستو مروجی روانشناس به عنوان همسر او نام برده شده که صحت ندارد.

موسسه‌ی مصاف ایرانیان علی‌اکبر رائفی‌پور

علی‌اکبر رائفی‌پور در بهمن 1389 طی اطلاعیه‌ی خبر از افتتاح «جنبش مصاف» با عنوان ثبت «موسسه‌ی مصاف ایرانیان» داد و سایت تحلیلی پژوهشی «جنبش مصاف» را در راهبرد همین موسسه راه‌اندازی کرد. مصاف مخفف عبارت مبارزه با صهیونیسم، اومانیسم و فراماسونری است.

این موسسه از سال 1395 با تشکیل کمپین «اهدای خون مسلمان شیعه» تلاش دارد تا فرهنگ اهدای خون، جایگزین مراسم قمه‌زنی شود.

ساخت بازی و سلاح در موسسه‌ی مصاف

علی‌اکبر رائفی‌پور ایده پرداز بازی رایانه‌ی با موضوع “نجات سردار احمد متوسلیان از زندان رژیم صهیونیستی” در موسسه‌ی مصاف می باشد. او همچنین سلاح انفرادی ذوالفقار را در روز قدس 96 رونمایی و تقدیم رهبر انقلاب کرد. گفته می شود این سلاح از نوع بلژیکی خود کپی شده است.

اظهارنظرهای عجیب علی‌اکبر رائفی‌پور

علی‌اکبر رائفی‌پور بارها اظهار نظرهای عجیبی کرده است. او شلوار «جین» را برآمده از مفهوم جن و کفش پاشنه‌بلند را نماد سُم جن عنوان کرده است.

شغل اصلی علی‌اکبر رائفی‌پور

علی‌اکبر رائفی‌پور در رابطه با منبع درآمدش عنوان کرده که با یک دوستی خارج از تهران مغازه عطاری دارد و از این راه کسب درآمد حلال می کند.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

گانگ دونگ وون؛ بازیگر مشهور کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

لی یونگ آه؛ بازیگر اهل کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

بیوگرافی محمدرضا خالد آبادی ؛ بازیکن تیم ملی فوتبال جوانان

بیوگرافی

بیوگرافی کیم نام جون؛ خواننده کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *