بیوگرافیحوزه‌ی مجریگری

علی ضیاء؛ مجری محبوب ایرانی

بیوگرافی علی ضیاء

بیوگرافی علی ضیاء

سید علی ضیاء متولد ۲۶ شهریور ۱۳۶۴ در کاشان می باشد. وی مجری می باشد و در برنامه های بسیاری اجرا کرده است که برنامه فرمول یک، یکی از آنها به شمار می رود. علی ضیاء طی سال های گذشته تهیه کنندگی و گویندگی رادیو نیز انجام داده است و خیلی به این کار علاقه دارد. مدرک تحصیلی او فارغ التحصیلی لیسانس رشته طراحی جامدات از دانشگاه آزاد کاشان می باشد، در واقع می توان گفت علی ضیاء نخبه است، زیرا تاکنون چندین چیز را اختراع کرده و جوایزی را از آن خود کرده است. به گفته خود علی ضیاء خانواده اش همچون کوه هوای او را دارند، پدر او تاجر بوده است و یک خواهر بزرگتر از خودش دارد.

نام سید علی ضیاء
ملیت ایران، کاشان
شغل مجری تلویزیون، تهیه‌کننده و گوینده رادیو
تولد ۲۶ شهریور ۱۳۶۴
اینستاگرام aliziyaoriginal
بیوگرافی علی ضیاء

شروع با رادیو

علی ضیاء فعالیت خودش را با گویندگی رادیو در سال ۱۳۸۴ زمانی که تنها ۱۹ سال داشت آغاز کرد و خیلی زود توانست پله های موفقیت را طی کند. کشف استعداد علی ضیاء همزمان با نویسندگی برنامه طنز پسری از کاشانه بود، او با نوشتن این برنامه تواست استعدادهای خودش را به همه ثابت کند. علی ضیاء بعد از درخشش در رادیو سرانجام در سال ۱۳۸۸ برای اجرای برنامه به تلویزیون دعوت شد. او در نخستین تجربه اش در تلویزیون به عنوان مجری برنامه گزینه جوان فعالیت کرد و باز هم توانست توانایی هایش را نشان دهد تا اینکه او اکنون یکی از برترین مجری های ایران محسوب می شود. البته ناگفته نماند این مجری محبوب سابقه بازیگری نیز در کارنامه خودش دارد.

آیا علی ضیاء ازدواج کرده است؟

علی ضیاء در گذشته عاشق شده است اما به ازدواج منجر نشده است. او هم اکنون مجرد است و تنها زندگی می کند.

دوستی صمیمی با احسان علیخانی

علی ضیاء رابطه بسیار خوبی با دیگر مجری محبوب و پرطرفدار (احسان علیخانی) دارد. علی ضیاء این رابطه را برادرانه توصیف کرده است و از این دوستی رضایت زیادی دارد. این دو در اغلب اوقات فراغتشان سعی می کنند که با یکدیگر وقتشان را بگذرانند.

ماجرای ممنوع الکاری

علی ضیاء در پی انتشار ویدئویی مبنی بر مسخره کردن پرویز مظلومی ممنوع الکار شد. علی دلیل این کار را خوشحالی بیش از حد از برد تیم محبوبش پرسپولیس بیان کرده است.

جوایز و افتخارات

  • برگزیده جشنواره خوارزمی با طرح موتور نیم دوار با قابلیت کارکرد با انواع سوخت بدون کاهش توان
  • کسب رتبه اول استانی و رتبه دوم کشوری در جشنواره خوارزمی
  • دارای گواهینامه پذیرش علمی اختراع از سوی هیئت علمی و معاونت آموزشی دانشگاه آزاد کاشان
  • عضو انجمن مخترعین کشور

اینستاگرام

فعالیت علی ضیاء تنها به تلویزیون و رادیو ختم نمی شود و او در اینستاگرام نیز فعالیت بسیار زیادی می کند. به طوری که تعداد فالوئرهای پیج او تقریبا ۱/۷ میلیون نفر می باشد.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر مریم خسروانی؛ متخصص زنان و زایمان

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر زهره سادات میرشاکی؛ متخصص طب فیزیکی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

اد شیرن؛ خواننده مشهور انگلیسی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

تیلور سویفت؛ خواننده ترکیبی پاپ و کانتری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *